Header Görsel Alanı
favoriler
0
Bottega Veneta BV1035S 001 55 19 145 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 889652282800
Bottega Veneta
Stokta Yok
21300 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 48mm 55mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 19mm
  Genişlik

Bottega Veneta BV1035S 001 55 19 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Kaliteli aksesuar ürünlerinin en çok tercih edilen markalarından Bottega Veneta, yeni nesil modellerle satış rekorları kırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda, erkek güneş gözlüğü kategorisinde zirveye çıkan marka, şimdilerde kadın güneş gözlüğü modelleriyle de herkesi memnun etmeyi başarıyor. Ürünlerde kaliteden asla ödün vermeyen firma, aynı zamanda her model için en özel tasarım çizgilerini de tercih ediyor. Bu durum, Bottega Veneta BV1035S 001 55 19 145 kadın güneş gözlüğü modeli ile çok daha iyi şekilde gözler önüne sürülüyor.

 

Siyahın En Zarif Hali Bottega Veneta BV1035S 001 55 19 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Son günlerde satış rekorları kırdığı bilinen markanın bu modeli, kaliteli yapısıyla kullanıcılarını oldukça memnun ediyor. Gözlük modelindeki çerçeve kısmı, uzun yıllar kullanılabilecek kadar sağlamken camlardaki yeni nesil teknoloji ise en net görüş deneyimini sizlere sunuyor. Bunlarla birlikte camlardaki UV-400 filtre sistemi, güneşin zararlı ışınlarından korunmanızı ve göz yorgunluğunu en aza indirebilmenizi sağlıyor.

Kalitenin yanı sıra gözlüğün kalın çerçeve ve sap kısmıyla birlikte siyah detayları, her tarzdan insanın ürünü alternatifsiz olarak seçmesine yol açıyor. Gözlüğün CatEye detaylı kalın, siyah çerçevesi, oval camları ve birleşim yerindeki altın detayları, ürünü diğer modellerden ayırıyor. Ergonominin tam olarak sağlandığı modelde, 140mm’lik gözlük genişliği, 145mm’lik sap uzunluğu, 48mm’lik cam yüksekliği, 55mm’lik cam genişliği ve 19mm’lik köprü genişliği ebatları kullanıldığı görülüyor.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.