Header Görsel Alanı
favoriler
0
Arnette AN 7209 2758 52 18 145 Erkek Optik Gözlük
Stok Kodu : AN 7209 2758 52 18 145
Arnette
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Arnette AN 7209 2758 52 18 145 Erkek Optik Gözlük

Günümüzde, optik gözlüklerin, yaşamımızda apayrı bir yeri vardır. Göz rahatsızlığı yaşayan kişilerin kullandığı optik gözlükler, doktor tavsiyesi ile satın alınır. Herkesin göz numarası ve rahatsızlığı birbirinden farklı olabilir. Böyle durumlarda, birbirinden çeşitli optik gözlük numara ve modelleri devreye girer. Arnette’in özenle tasarladığı erkek optik gözlük modeline, gelin, birlikte detaylı bir göz atalım!

 

Optik Gözlüklerin En İyisi: Arnette AN 7209 2758 52 18 145 Erkek Optik Gözlük

Arnette AN 7209 2758 52 18 145 erkek optik gözlük modeli, dikdörtgen camlıdır. Siyah ve kemik bir çerçeveye sahip olan bu gözlük son derece şık bir görünümle sunulur. İnce ve kibar sapları ile de şıklığına şıklık katılmıştır. Gözlüğün sapında marka adı yer alır.

 

Sağlık Bakanlığı’ndan onay alan camları ile herkese güven verir. UV-400 korumasına da sahiptir, gözlerinizi artık güneşten gelen tüm ışınlardan tek bir gözlükle koruyabileceksiniz. Ayrıca bu ürünün Türkiye distribütörü tarafından 24 ay garantili olduğunu da ifade etmiş olalım. Güneş gözlüklerinde olduğu gibi erkek optik gözlük modellerinde de çıtayı bambaşka bir yere yükselten Arnette markası, senelerce kullanabileceğiniz kusursuz ürünler sunuyor. Kitap okurken, iş yaparken ya da herhangi bir şekilde teknolojik ürünlerin ekranına bakarken bundan böyle göz ağrısı çekmeyeceksiniz. Bu gözlük modelinden, çok memnun kalacaksınız.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.

Benzer Ürünler