Header Görsel Alanı
favoriler
0
Alexander Wintsch AW7010 46 18 138 AW497 Unisex Optik Gözlüğü
Stok Kodu : AW7010 46 18 138 AW497
Alexander Wintsch
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Alexander Wintsch AW7010 46 18 138 AW497 Unisex Optik Gözlüğü

Alexander Wintsch tarafından Madrid’de kurulan köklü bir gözlük markası olan marka, kuruluşundan neredeyse 40 yıl sonra, çizgi ötesi tasarımlarla, adından söz ettirmeye devam etmektedir. Kalitenin ve zarafetin tüm ince detaylarını, markanın modellerinde görmek mümkündür. Marka günümüzde gözlük sektöründe önemli isimler arasında kendine yer bulmuştur. İnce titanyum gözlük modelleri ile hem dayanıklılık hem de kaliteyi bir arada sunmaktadır. Alexander Wintsch AW7010 46 18 138 AW497 unisex optik gözlüğü modelinde de kendi imzasını başarılı bir şekilde alıcıya ulaştırmayı başarmıştır.

 

Alexander Wintsch AW7010 46 18 138 AW497 Unisex Optik Gözlüğü

Gözlük seçimlerimiz tasarımlar ve modeller üzerinden farklılık gösterebilmektedir. Modeller yüz tipimize göre de farklılık taşır. Alexander Wintsch markanın her yüz tipine uygun olarak bir modeli yer almaktadır. Ayrıca Alexander Wintsch markasının bu modeli de hem erkek hem de kadınlar için rahatlıkla kullanılabilir bir unisex modeldir.

Unisex modeller kadın ve erkeğin kullanabileceği tarzlarda ve renklerde tasarlanmaktadır. Markanın bu modelinde, titanyum detayları göze çarpmaktadır. Titanyum; korozyona, oksite dayanıklı ve hipoalerjenik dostu özellikleri bir arada barındırmaktadır. Gözlük çerçevesi ve saplarında da bu malzeme kullanılmıştır. Çerçeve ve sapları incedir ve kullanım süresince bir ağırlık yapmaz. Gözlüğün genişliği 140mm, sap uzunluğu 138 mm’dir. Gözlük camının yüksekliği 30mm, genişliği ise 46mm’dir. Gözlüğün burun köprüsü ölçüsü ise 18mm olarak belirlenmiştir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.