Header Görsel Alanı
favoriler
0
Alexander Wintsch AW7010 46 18 138 AW496 Unisex Optik Gözlüğü
Stok Kodu : AW701046 18 138 AW496
Alexander Wintsch
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 138mm
  Sap uzunluğu
 • 30mm 46mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 18mm
  Genişlik

Alexander Wintsch AW7010 46 18 138 AW496 Unisex Optik Gözlüğü

Gözlük seçimlerimizde hem bireysel olarak hem de toplumsal olarak belirleyici etkenler vardır. Toplumsal olarak, bir markanın bilinirliği, bireysel harcamalarımız yönünde etkili olabilmektedir. Markanın güvenirliliği, kalitesi ve sağlamlığı bizi gözlük konusunda alıcı yapabilir.

Alexander Wintsch markası köklü ve kaliteli markalardan biridir. Özellikle tasarımları itibariyle, eşi benzeri olmayan modellere rastlayabiliriz. Klasik bir stilden ödün vermeyen marka, bu stili moderniteyle birleştirmektedir. Markanın bu modelinde de modern dokunuşları görebilirsiniz.

 

Alexander Wintsch AW7010 46 18 138 AW496 Unisex Optik Gözlüğü

Optik gözlüklerin temel amacı, görme kusurlarımızı girerek, net bir görüş alanı yaratmaktır. Bu sebeple optik gözlükler bir göz doktoru tarafından reçete edilir. Görme problemlerine karşılık, numaralandırılan gözlük camlarından oluşur. Ancak günümüzde optik gözlükler geniş bir tasarım koleksiyonuna sahiptir.

Alexander Wintsch markası, optik gözlüklerde sofistike ve şık tasarımlarıyla ön plana çıkmaktadır. Marka, yenilikçiliği ve mükemmel uyumuyla adından söz ettirmektedir. Renkli ve modaya uygun çerçevelerle müşterilerin kendi tarzını yaratmasına fırsat tanımaktadır. Titanyum malzemesi ve ince çerçeve ve sapları ile öne çıkan Alexander Wintsch AW7010 46 18 138 AW496 Unisex Optik Gözlüğü modeli hem rahatlığı hem dayanıklılığı hem de stil detaylarını bir arada sunar. Gözlüğün sap uçları, kulak arkası rahatlığı için özel silikon malzeme içerir.

Gözlüğün genişliği 140mm, sap uzunluğu 138mm’dir. Gözlük çerçevesinin yüksekliği 30mm, genişliği 46mm’dir. Köprü ölçüsü ise 18mm’dir.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.