Header Görsel Alanı
favoriler
0
Alexander Wintsch AW7009 47 18 140 AWLOT492 Unisex Optik Gözlük
Stok Kodu : AW7009 47 18 140 AWLOT492
Alexander Wintsch
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Alexander Wintsch AW7009 47 18 140 AWLOT492 Unisex Optik Gözlük

Retro bir görünümden modern yansımalar yaratmayı başaran markanın modelleri köklü bir tarihi birikimi çerçeve detaylarıyla alıcılara yansıtmaktadır. Bir güneş gözlüğü ya da bir optik gözlük alırken önem verdiğimiz birtakım kıstaslar vardır. Bu önem verdiğimiz kıstasların önde gelen detayları sağlamlık ve tarzdır.

Tamamlayıcı aksesuar olarak da kullanabildiğimiz gözlüklerin, optik olarak kullanımında dahi tarzımızı yansıtmasını isteriz. Özellikle optik gözlükler, göz problemlerimize çözüm sunduğundan dolayı gün boyu kullanırız. Yani güneş gözlüklerinin aksine belirli bir zaman aralığında kullanıma sahip değildir; bu sebeple de duruşumuzu ve stilimizi yansıtmasını isteriz. Alexander Wintsch AW7009 47 18 140 AWLOT492 unisex optik gözlük modeli de stil arayışında olanlara cevap niteliğinde bir modeldir.

 

Modern Çizgileri Zamansız Tasarımla Birleştiren Alexander Wintsch AW7009 47 18 140 AWLOT492 Unisex Optik Gözlük

Gözlük tasarımları, kadın ya da erkek gözlük modelleri arasında farklılık taşıyabilmektedir. Bu noktada, üretime sunulan unisex gözlük modelleri hem erkeklerin hem de kadınların rahatlıkla kullanabileceği tasarımlardan oluşmaktadır. Modelin tasarımı ve ölçüleri de bu yönde şekillenir.

Bu modelde, ince bir çerçeve ve ince bir sap kullanılmıştır. Burun köprüsünde bulunan pedler, gözlüğün kaymasını önler ve rahat bir kullanım sunar. Modelin sap uzunluğu 140mm’dir. Çerçevesinin genişliği ise 47mm olarak belirlenmiştir. Modelin köprü ölçüsü ise 18mm’dir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.