Header Görsel Alanı
favoriler
0
Alexander Wintsch AW20189 C3 51 18 140 Kadın Optik Gözlüğü
Stok Kodu : AW20189 C3 51 18 140
Alexander Wintsch
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 43mm 51mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 18mm
  Genişlik

Alexander Wintsch AW20189 C3 51 18 140 Kadın Optik Gözlüğü

Madrid'de kurulan köklü bir gözlük markası olan Alexander Wintsch, baba mesleğini devam ettirerek, günümüze ulaşmış ve kalitesini ispatlamış markalar arasında yer almaktadır. Gözlük modelleri çeşitliliği açısından oldukça zengin olan markanın, her yüz tipine ve her tarza hitap eden geniş bir koleksiyonu vardır. Özellikle, yeni nesil tasarımıyla zamansız bir marka olarak karşımıza çıkar. Uzun ömürlü yapısı, dayanıklılığı ve sağlamlığı tercih edilmesinin altında yatan sebeplerin başında gelir. Tasarımlardaki renk seçenekleri ise tamamlayıcı bir aksesuar olarak kullanılmasının önünü açmıştır. Alexander Wintsch AW20189 C3 51 18 140 kadın optik gözlüğü modeli de birden fazla renk seçeneği ile alıcıların gözdesi olan modellerin başında gelir.

 

Köklü Bir Markanın Yansımalarını Taşıyan Alexander Wintsch AW20189 C3 51 18 140 Kadın Optik Gözlüğü

Optik gözlük seçimlerimizde belirleyici modeller vardır. Kimi müşteriler bu modellerin dışında, farklı bir tarz arayışı yakalamak istemektedir. Alexander Wintsch markasının modeli de farklı bir tarz yakalamak isteyen alıcıların isteğini karşılayan bir model olarak karşımıza çıkar.

Gözlüğün çerçevesi kare bir yapıdadır ve mavi tonlarındadır. Saplar ise ince bir yapıda ve metal bir malzemeden üretilmiştir. Sapların uç kısımlarında kulak arkası rahatlığı için kahverengi tonlarında bir detay bulunur. Özel tasarım ve kaliteli gözlükler için ideal bir marka olarak ön plana çıkan gözlüğün genişliği ve sap uzunluğu 140mm’dir. Gözlük çerçevesinin yüksekliği 43mm, genişliği ise 51mm’dir. Gözlüğün köprü ölçüsü ise 18mm olarak belirlenmiştir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.