Header Görsel Alanı
favoriler
0
Alexander Wintsch AW20175 C2 50 19 145 AWLOT372 Unisex Clipsli Optik Gözlük
Stok Kodu : AW20175 C2 50 19 145 AWLOT372
Alexander Wintsch
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 43mm 50mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 19mm
  Genişlik

Alexander Wintsch AW20175 C2 50 19 145 AWLOT372 Unisex Clipsli Optik

Güneş gözlüklerinde ve optik gözlüklerde farklı tasarım ve modeller cezbedici seçenekleri de beraberinde getirmektedir. Bu seçenekler koruma ve malzeme sağlamlığı olarak ön plana çıkmaktadır. Gözlükten beklediğimiz standartlar koruma, dayanıklılık ve şıklıktır. Dolayısıyla güvence vermeyen seçeneklere sahip olan markaları seçenek dışı bırakırız. Alexander Wintsch markasının bu modeli, son derece sağlam bir yapıya sahip olan optik gözlük modelidir.

Optik gözlük; miyop veya hipermetrop gibi görme bozukluklarında, duruma göre uzağı ya da yakını görmemizi sağlayan gözlüklere verilen genel addır. Cam, plastik ya da cam veya plastik karışımı malzemelerden üretilmektedir.

 

Şıklığın Öncüsü Alexander Wintsch AW20175 C2 50 19 145 AWLOT372 Unisex Clipsli Optik

Yaratıcılık ve tutkuyu zengin koleksiyonuyla birleştiren Alexander Wintsch markası, optik gözlük modelleriyle adından söz ettiren bir markadır. 40 yılı aşkındır tasarımlarıyla ilham kaynağı olan uluslararası şirket adını Barselona doğumlu bir zanaatkar olan Alexander Wintsch'den almaktadır.

Markanın optik koleksiyonu büyüleyici detaylara sahiptir. Gözlüğün saplarının iç kısmında marka imzası taşıyan, hoş bir detay yer almaktadır. Ayrıca yine sapların dış kısmında da marka logosu yer alır. Gözlüğün çerçevesi ve sapları kahve tonlarındadır ve çerçeve oval yapıdadır. Ayrıca, gözlük klipsli yapısı sayesinde güneş gözlüğü olarak da kullanılmaktadır. Gözlüğün genişliği 140mm, sap uzunluğu ise 145mm’dir. Gözlük çerçevesinin yüksekliği 43mm, genişliği 50mm’dir. Burun köprü ölçüsü ise 19mm olarak belirlenmiştir.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.