Header Görsel Alanı
favoriler
0
VYCOZ PALLY MBLK 50 20 137 Unisex Optik Gözlük
Stok Kodu : PALLY MBLK 50 20 137
VYCOZ
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 150mm
  Gözlük genişliği
 • 137mm
  Sap uzunluğu
 • 41mm 50mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 20mm
  Genişlik

VYCOZ PALLY MBLK 50 20 137 Unisex Optik Gözlük

Optik gözlükler astigmat, hipermetrop, miyop gibi göz kusurlarının tedavisinde kullanılan gözlüklerdir. Bu gözlük türü, diğerlerine göre çok daha sık kullanılır. Kişilerin görmek için gün içerisinde sürekli olarak takmaları gereken optik gözlükler, Vycoz ile bambaşka bir boyutta sergilenir. Bu modeller gün içerisinde her daim takıldığından ağırlık yapmayacak materyallerle donatılmıştır.

Gözlük üzerinde yer alan vidalar kaldırılmış, çerçeve tasarımı inceltilmiştir. VYCOZ PALLY MBLK 50 20 137 unisex optik gözlük, günlük kullanım için de oldukça idealdir. Kullanıcılarına büyük avantajlar sunması, Vycoz için geri dönüşlerde, her daim olumlu etkiler bırakır.

 

Günlük Kullanıma Uygun VYCOZ PALLY MBLK 50 20 137 Unisex Optik Gözlük

Günlük hayatı oldukça kolaylaştıran optik gözlüklerden olan bu model, 150mm genişlik ve 137mm sap uzunluğuna sahip. Çerçeve rengi siyah olarak belirlenen bu üründe parlak bir kaplamaya yer verilmiş. 41mm yükseklik, 50mm genişlik ile rahatsızlık vermeden her an kullanıma hazır. 20mm olarak belirlenen köprü ölçüsü ise oldukça yeterli.

Vycoz optik gözlükler güneş gözlüklerinin aksine kişiye özel değişiklik gösterir. Camları belirlenen numaraya göre hazırlanır ve kullanıma hazır hale getirilir. Vycoz özel cam seçenekleri de sunar. Fiyatlarda farklılaşmalar çeşitli durumlara göre değişebilse de üstün teknolojilerle bir araya getirilen bu gözlük, uzun süreli kullanım sunacağından, fiyat performans ürünüdür.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.