Header Görsel Alanı
favoriler
0
VYCOZ Hero Nav 48 22 148 Unisex Optik Gözlük
Stok Kodu : Hero Nav 48 22 148
VYCOZ
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 150mm
  Gözlük genişliği
 • 148mm
  Sap uzunluğu
 • 41mm 48mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 22mm
  Genişlik

VYCOZ Hero Nav 48 22 148 Unisex Güneş Gözlüğü

Doğa ve insan dostu materyallerle üretimine devam ettiği gözlükleriyle kullanıcılarına konfor kelimesinin anlamını tam anlamıyla yaşatan Vycoz, UV ışınlara karşı adeta savaşan güneş gözlükleriyle de gündemdedir. Güneş gözlüklerinde diğer gözlüklere nazaran beklentiler farklılaşır.

Cilt ve göz çevresi için oldukça zararlı morötesi ışınları engelleyerek beklenen korumayı optimum seviyede sunan bu gözlük, saydam yapısıyla da çoğu kıyafete eşlik eder. Unisex modeller içerisinden sadelik arayanlara, çözüm niteliğinde üretilen VYCOZ Hero Nav 48 22 148 unisex güneş gözlüğü, çerçevelerinde mavinin en güzel tonuyla bizleri karşılar.

 

Sadeliğin Temsilcisi VYCOZ Hero Nav 48 22 148 Unisex Güneş Gözlüğü

Normal gözlük izlenimi veren, yuvarlak çerçeve detayları kullanılmış Vycoz gözlük ilk takıldığı andan itibaren fazlasıyla iyi hissettirir. Vycoz gözlüklerinde kullandığı malzemeleri dünyanın dört bir yanından özenle seçip birleştirdiğinden, tüm ürünleri şaheser niteliğindedir.

Kullanıcıların memnuniyetine önem veren Vycoz, güneş gözlüklerinde kullandığı çeşitli cam formlarıyla dikkat çeker. Sade ve hoş bir duruşu temsil eden model, 150mm genişlik ve 148mm sap uzunluğuna ev sahipliği yapar. 22mm olan köprü uzunluğu oldukça iyi ayarlanmıştır. 41mm yükseklik ile göz ve yüz arasındaki dengeyi olması gereken noktada bırakır. Gözlük camlarının genişliği 48mm olarak belirlenen Vycoz gözlük yüz hatlarını hoş göstermekle kalmayıp, soft kombinlerinize de küçük bir dokunuş sunar.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.