Header Görsel Alanı
favoriler
0
VYCOZ Hero GRY 48 22 148 Unisex Optik Gözlük
Stok Kodu : Hero GRY 48 22 148
VYCOZ
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 150mm
  Gözlük genişliği
 • 148mm
  Sap uzunluğu
 • 41mm 48mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 22mm
  Genişlik

VYCOZ Hero GRY 48 22 148 Unisex Optik Gözlük

Gözlük sektörünün öncülerinden Vycoz ürettiği her gözlükte ideallerini gerçekleştiriyor. Abartıya kaçmadan sade ve şık tasarımlarla istenen etkiyi veren gözlüklerden VYCOZ Hero GRY 48 22 148 unisex optik gözlük, unisex bir model olması nedeniyle iki cinsiyet için de sık kullanılanlar arasında yer alıyor. Vycoz yüksek kalite standartlarını baz alarak ürettiği gözlüklerin temelinde malzeme kalitesine verdiği önemle de oldukça konuşuluyor. Bu model özellikle genç bir görünüm elde etmek isteyenler adına tasarımsal yönden isteneni fazlasıyla veriyor. Vycoz optik gözlük seçenekleri arasında bulunan bu gözlük kullanımında büyük bir konfor sunuyor.

 

Grinin En Çekici Tonuyla VYCOZ Hero GRY 48 22 148 Unisex Optik Gözlük

Grinin en soft tonlarını yansıtan gözlük, üzerinde yer alan detaylarıyla bir bütünlük oluşturmuş durumda. Optik gözlükler göz kusuru bulunanların göz derecelerine göre camında değişiklikler meydana getirilen gözlükler olarak bilinir. Bu gözlüklerin kıyafetlerle uyum sağlaması gün içerisinde kullanılacağı için mühimdir. Tüm bunları kullanıcıları için düşünen Vycoz, özellikle optik gözlüklerinde renk seçimlerinin üzerinde durmuştur.

Markanın bu modeli, 150mm genişlik ve 148mm sap uzunluğuna sahiptir. 41mm yüksekliğe sahip gözlük camları, 48mm genişlik ile karşımıza çıkar. Burun köprüsü uzunluğu 22mm olarak tercih edilmiştir. Yaş fark etmeksizin, dinamik görünümden ilerlemek isteyenlere hitap eden ürün, oldukça başarılı bir modeldir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.