Header Görsel Alanı
favoriler
0
VYCOZ DR9010 BLK 47 21 145 Unisex Optik Gözlük
Stok Kodu : DR9010 BLK 47 21 145
VYCOZ
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 42mm 47mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 21mm
  Genişlik

VYCOZ DR9010 BLK 47 21 145 Unisex Optik Gözlük

Gözlerin iyileşmesi, daha iyi görebilmek, hastalığın etkilerinden kurtulmak ve daha pek çok şey için optik gözlükler oldukça değerlidir. Göz kusuru bulunan insanlar günlük hayatlarında, bu sorundan etkilenmemek adına, optik gözlüklerden yararlanırlar. Kullanılacak gözlüğün hemen her giysiyle uyumlu olması, sırıtmaması yönünden önemlidir. Vycoz, özellikle, optik gözlük seçeneklerini, uyum sağlar nitelikte geliştirir. Kullandığı renkler sorun yaratmazken, yüzde duruşu ile beğeni kazanır. Optik gözlüklerin genelinin aksine, modernizme hitap eden bu gözlük modelinin köprü kısmının yapısı, gözlüğü ilgi çekici kılar.

 

Doğallık Arayanlara VYCOZ DR9010 BLK 47 21 145 Unisex Optik Gözlük

Doğallıkla beraber tarz yaratan VYCOZ DR9010 BLK 47 21 145 unisex optik gözlük hitap ettiği kesim yönünden oldukça geniş. Fonksiyonelliği marka ile bağdaştıran Vycoz hemen herkesin aklında bu şekilde hayat buluyor. Vycoz gözlük renklerinin genelinde gri tonları yer alıyor. Gri renk, diğer renklerle bir uyum oluşturduğundan,  fazla zaman harcanmadan kombinlenebilir.

Gözlüğün tasarımına yakından bakıldığında, yuvarlak bir cam ve metal çerçevelere sahip olduğu görülür. 145mm genişlik ve sap uzunluğu yer verilen gözlüğün cam yüksekliği 42mm iken genişliği 47mm olarak belirlenmiş. Köprü mesafesi 21mm belirlenerek ideal oran yakalanmış. Unisex optik gözlükler, doğal hayat akışı içerisinde, kullanıma uygunluğu ile ön plana çıkarak kullanımını yaygınlaştırmaya günden güne devam etmekte.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.