Header Görsel Alanı
favoriler
0
VYCOZ DORO TOP 49 22 148 Unisex Optik Gözlük
Stok Kodu : DORA TOP 49 22 148
VYCOZ
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 150mm
  Gözlük genişliği
 • 148mm
  Sap uzunluğu
 • 42mm 49mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 22mm
  Genişlik

VYCOZ DORO TOP 49 22 148 Unisex Optik Gözlük

Şıklığı ve zenginliği temsilen kullanılan gold, Vycoz bünyesinde yer alan gözlüklerden VYCOZ DORO TOP 49 22 148 unisex optik gözlük üzerinde de görünür. Her kesime hitap etmeyi amaç edinen bu marka, farklı zevklere, statülere ve yaşlara göre ürettiği ürünleri, geniş bir yelpazede sunar. Gold parçalar, aksesuar kullanılmasa dahi kıyafetler üzerinde tek başına çarpıcı bir etki yaratır. Güneşin yansımasıyla, tasarımın detaylarını daha net vurgulayan bu gözlük ile kombinlerinizde aradığınız vurucu etkiyi, gösterebilirsiniz.

 

Gold Rengin En İyi Hali VYCOZ DORO TOP 49 22 148 Unisex Optik Gözlük

Unisex bir tasarıma sahip olan ürün, UVA UVB gibi güneşin istenmeyen etkilerine karşı tam koruma sağlar. Gözü ve göz çevresini oldukça iyi korur. Gözlüğün bütününde yer verilen gold rengi şıklık arayışını karşılar. Vycoz gözlükler camları, çerçeve ve diğer unsurları ile yaz aylarının kurtarıcıları arasındadır. Güneş gözlüğü kullanmak oldukça gerekli olduğundan, sürekli taşınması gerekir.

150mm genişlik, 148mm sap uzunluğu ve kuş tüyü misali hafifliği ile taşınması oldukça kolay olan bu model, her yönden, bir gözlükten beklenebilecek özellikleri sağlar. 42mm yükseklik, 49mm genişlik ile oluşturulan cam alanı, görüş açısını kısıtlamaz. Köprü uzunluğu 22mm çapında belirlenen Vycoz gözlük, takıldığı ilk andan itibaren hem görünüm hem de konforu bir arada yaşatır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.