Header Görsel Alanı
favoriler
0
VYCOZ DORO BRN 49 22 148 Unisex Optik Gözlük
Stok Kodu : DORO BRN 49 22 148
VYCOZ
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 148mm
  Gözlük genişliği
 • 148mm
  Sap uzunluğu
 • 42mm 49mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 22mm
  Genişlik

VYCOZ DORO BRN 49 22 148 Unisex Optik Gözlük

Ortaya koyduğu ürünlerle performans ve işlevselliğin birleştiren, göz sağlığı için oldukça iyi etkiler bırakan camlara yer veren, sektörde adından sıkça söz ettiren markalardan Vycoz büyük çerçeveli gözlük kategorisinde de geliştirdiği ürünlerle fazlasıyla rağbet görüyor. Büyük çerçeveli gözlükler suratı daha küçük ve çekici gösterirken göz çevresine isabet eden güneş ışınlarına kalkan niteliğinde olduğundan kırışıklıkların oluşumunu geciktiriyor.

VYCOZ DORO BRN 49 22 148 unisex optik gözlük, çerçevesindeki kahve tonlarıyla kıyafetlerle uyum sağlarken, duruşuyla da girdiği ortamlarda dikkat çekiyor. Vycoz’un ileri teknolojisi ve tecrübesiyle birleşerek ortaya çıkan ürün, sevilerek kullanılan parçalar arasında yerini alıyor.

 

Eşsiz Çerçeve Tasarımıyla VYCOZ DORO BRN 49 22 148 Unisex Optik Gözlük

Göz sorunları baş göstermeye başladığında ilk kullanılması gerekenlerden biri optik gözlüklerdir. Optik gözlükler kişinin göz sorununun seviyesine göre belirli özel camlar takılarak elde edilen, gün içerisinde rahat kullanıma uygun, hafif, kullanışlı ve işlevsel gözlüklerdir. Bu modelinde de işlevsellik üzerinde fazlasıyla duran Vycoz, tasarım bakımından daha büyük bir çerçeve tercihinde bulunmuştur.

Gözlük genişliği ve sap uzunluğu 145mm’dir. Gözlük camları 42mm yükseklik, 49mm genişliğe ev sahipliği yapar. Köprü arası 22mm olarak ayarlanan gözlük kolay kullanım sağlar. Çerçeve şekli kare üzerinden düzenlenmiş bu ürün, unisex olması sebebiyle, büyük bir kesim tarafından sevilerek kullanılır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.