Header Görsel Alanı
favoriler
0
VYCOZ BOYA BLK 47 18 142 Unisex Optik Gözlük
Stok Kodu : BOYA BLK 47 18 142
VYCOZ
Stokta Yok
0 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 142mm
  Sap uzunluğu
 • 43mm 47mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 48mm
  Genişlik

VYCOZ BOYA BLK 47 18 142 Unisex Optik Gözlük

Üstün teknolojinin etkilerini, en belirgin şekilde sunan gözlük markalarından Vycoz, 2014 yılından bu yana sektör içine hizmet verir. Unisex modellere ağırlık veren firmanın ürettiği her ürün, çevre dostu materyaller barındırır. Markanın, ‘hafif ve rahat’ felsefesinden yola çıkarak, hazırladığı gözlüklerden sadece biri olan VYCOZ BOYA BLK 47 18 142 unisex optik gözlük, kadınlar ve erkekler tarafından oldukça tercih edilir. Modelin kendi içerisinde yer alan ayırt edici detayları göze çarparken, kullanışlılığının verimliliği de cazibesini artırır.

 

Detay Aşıklarına VYCOZ BOYA BLK 47 18 142 Unisex Optik Gözlük

Vidasız gözlük alanında, benzersiz işler ortaya koyan Vycoz, kendine özgü çalışmalarıyla, 15 ülkede popüler hale gelmiştir. Kore esintilerini en iyi şekilde sunmayı başaran marka, büyük beğeni toplamaya devam ediyor.

Markanın bu modeli, vida bulundurmaması ve hafiflik açısından, çerçeve yapımında kullandıkları malzemeler ile gün içerisinde yokmuşçasına bir etki sağlar. Ağır gözlükler göz çevresinde iz yapabildiği gibi ağrı vb. şikayetlere de dönüşebilir. Tüm bunların düşünülerek tasarlandığı model, 145mm genişlik, 142mm sap uzunluğu ile ideal ölçülerdedir. Gözlük camlarında 43mm yükseklik ile karşımıza çıkan gözlüğün genişliği 47mm ile ifadede bütünlük sağlar. Köprü uzunluğu 48mm olarak tasarlandığından, burun üstünü acıtmaz veya tahriş etmez. Sap kısmına gidildikçe farklılaşan detayları, gözlüğün tercihinin belirgin sebeplerindendir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.