Header Görsel Alanı
favoriler
0
Versace 3329-B GB1 54 17 145 Kadın Optik Gözlük
Stok Kodu : 3329-B GB1 54 17 145
Versace
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 44mm 54mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 17mm
  Genişlik

Versace 3329-B GB1 54 17 145 Kadın Optik Gözlük

 

Görme sağlınız için üst seviye koruma sağlamanın yanında şıklık ve işlevselliği bir arada sunan bu gözlük, her yaş ve tarza hitap eder. Versace'nin imzasını taşıyan bu gözlük, sizi hem daha iyi görmeye hem de daha iyi görünmeye yönlendirecek mükemmel bir seçenektir. Bu özel model, kadınların beğenisini kazanan bir tasarıma sahiptir. Zarif ve feminen hatları ile Versace 3329-B GB1 54 17 145 Kadın optik gözlük, kadınların stilini mükemmel bir şekilde tamamlar.

 

Optik Gözlüklerin Rönesansı Versace 3329-B GB1 54 17 145 Kadın Optik Gözlük

 

Bu gözlük, optik gözlüklerin artık sadece görme sorunları için değil, aynı zamanda birer stil ifadesi olarak da tercih edildiği günümüz modasına, bir gönderme yapar. Model, sadece şık detaylar değil; aynı zamanda, konforlu bir kullanım sunar. Uzun saatler boyunca gözlüğü rahatça takabilirsiniz. Gözlük camları, optik kaliteyi en iyi yansıtacak şekilde, son derece etkili bir şekilde tasarlanmıştır. Net ve keskin görüş sunar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen bu gözlükler, uzun ömürlüdür ve günlük kullanım için dayanıklıdır.

 

Gözlüğün çerçeve ve sap bağlantıları arasındaki bölümde yer alan altın rengi logo işlemeleri, siyah detaylara sahip modelin zarif tasarımını öne çıkarır. 140mm genişliğe sahip modelin zarif çerçevesi gözlüğe zarafet katan bir unsurdur. Konforu üst seviyeye taşıyan sapların uzunluğu 145mm’dir. 17mm burun köprüsü ile model stil sahibi kadınların vazgeçilmez tercihlerinden biri olarak öne çıkar. Netlik ve görüş sağlığını ön plana taşıyan camların yüksekliği 44mm ve genişliği 54mm ebatlarındadır. Bu gözlük hem görüş sağlığı hem de modada bir adım önde olmak isteyenler için ideal bir seçenektir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.