Header Görsel Alanı
favoriler
0
Versace 1271 1433 Optik Gözlük
Stok Kodu : Versace 1271 1433
Versace
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Versace 1271 1433 Optik Gözlük

Gözlükler, sadece görme yeteneğimizi düzeltmekle kalmaz; aynı zamanda, stilimize ve kişisel ifademize zarafet katar. Versace, lüks modanın önde gelen isimlerinden biri olarak, her zaman estetik ve işlevselliği bir araya getiren muhteşem tasarımlar sunmuştur. Markanın stilini en iyi şekilde yansıtan bu harika modelde kullanılan altın kaplama çerçeve, sade ve zarif bir tasarıma sahiptir. Çerçevenin her iki tarafında yer alan gold Versace logosu, lüksünüze ve stilinize zarafet katarken, aynı zamanda, markanın prestijini taşır.

 

Versace 1271 1433 Optik Gözlük ile Gözlerinizde Sanatsal Dokunuş

Bu optik gözlük, kişiselleştirilmiş reçeteli lenslerle birleştirilebilen, geniş ve konforlu bir lens yuvasına sahiptir. Geniş lensler, görüş alanınızı artırırken, altın renkli detaylar ise gözlüğün tasarımına şıklık katar. Versace her zaman kaliteden ödün vermez; bu nedenle, bu modeli de yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Hafif ve dayanıklı çerçeve, uzun süreli kullanım için idealdir. Gözlüğün esnek menteşe tasarımı, bu gözlükleri taktığınızda rahat hissetmenizi sağlar. Ayrıca burun pedleri de ayarlanabilir, böylece kişisel uyuma mükemmel şekilde uyarlanabilir.

 

Gözlük hafif dokulu çerçevesi ile göz doldurur. Gözlüğün yuvarlak camlarının genişliği, 54mm ebatlarındadır. Şık detaylarla lüks bir dokunuş sunan sap uzunluğu 140mm ölçüsü ile konforlu bir kullanım sunar. Yüzünüzle tam uyum sağlayan 18mm burun köprüsü ile Versace 1271 1433 optik gözlük, zarafetin ışıltılı dünyasını yansıtmanıza yardımcı olur.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.