Header Görsel Alanı
favoriler
0
Tom Ford TF5831-B ECO 001 53 18 145 Unisex Optik Gözlük
Stok Kodu : TF5831-B ECO 001 53 18 145
Tom Ford
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 40mm 53mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 18mm
  Genişlik

Tom Ford TF5831-B ECO 001 53 18 145 Unisex Optik Gözlük

Eşsiz fonksiyonları ile model, çevre bilinci ile lüksün birleştiği harika bir örnektir. Görünümünüzü tamamlamanın yanı sıra, çevre bilincinizi de ifade etmenize yardımcı olan gözlük, göz sağlığınızı korurken, çevreye duyarlı bir yaklaşıma sahip olmak isteyenlerin tercihidir. Sizin için mükemmel bir seçenektir olan bu model sayesinde Tom Ford'un lüks tasarım kalitesi ve çevre dostu anlayışı ile gözleriniz hem stil hem de sürdürülebilirlikle buluşur.

 

Tom Ford TF5831-B ECO 001 53 18 145 Unisex Optik Gözlük ile Eko Dostu Estetik

Tom Ford'un lüks tasarım anlayışı ve çevreye duyarlı yaklaşımını bir araya getiren Tom Ford TF5831-B ECO 001 53 18 145 unisex optik gözlük, tarz ve sürdürülebilirlik arasında mükemmel bir denge sağlar. Model, sadece bir optik gözlükten daha fazlasıdır. Bu gözlükler, geri dönüştürülmüş ve çevre dostu malzemelerden üretilmiştir. Tom Ford'un estetik tasarım anlayışı, çevreci bir dokunuşla daha da özel hale gelir. Gözlük, zarif bir tasarıma sahiptir. Çerçevesi, her yüz şekli ve tarzla uyum sağlamak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Hem erkekler hem de kadınlar için uygun olan bu unisex model, herkesin sürdürülebilir bir görünüm elde etmesine olanak tanır.

 

Optik fonksiyonları en şık biçimiyle sunan 140 mm genişlikteki gözlük, her anınızda size eşsiz bir deneyim yaşatır. Gözlüğün kare camları 40 mm yüksekliği ve 53 mm genişliği ile dikkat çeker. Dayanıklı ve sağlam burun köprüsü 18 mm genişliğe sahip olan gözlük, zarif duruşu ile öne çıkar. İnce şık saplarının uzunluğu 145 mm olan model, tüm kombinler ile bir araya getirilebilir bir seçenektir. Siz de gözlerinizin ışıltısını bu harika model ile yansıtabilirsiniz.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.