Header Görsel Alanı
favoriler
0
Tom Ford TF5740-B 001 54 17 140 Kadın Optik Gözlüğü
Stok Kodu : TF5740-B 001 54 17 140
Tom Ford
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 46mm 54mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 17mm
  Genişlik

Tom Ford TF5740-B 001 54 17 140 Kadın Optik Gözlüğü

Tom Ford'un ünlü tasarım estetiği ve kalite standartlarına sadık kalarak üretilen güneş gözlüğü, lüksü, estetiği ve işlevselliği bir araya getirir. Bu özel model, kadınsı şıklığı yansıtır. İnce, zarif çerçevesi, markanın imzası haline gelen lüks tasarım anlayışını yansıtır. Bu gözlük, her yüz şekli ve tarzla mükemmel bir uyum sağlamak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Detaylar ve ince işçilik, Tom Ford'un estetik dokusunu taşır ve her an dikkat çeker.

 

Tom Ford TF5740-B 001 54 17 140 Kadın Optik Gözlüğü ile Tarz ve İşlevselliği Birleştirin

Gözlük hem tarzı hem de fonksiyonelliği önemser. Kadınsı şıklığı mükemmel bir şekilde yansıtan Tom Ford TF5740-B 001 54 17 140 kadın optik gözlüğü, herhangi bir kıyafeti ve herhangi bir durumu mükemmel bir şekilde tamamlayacak bir aksesuar olarak hizmet verir. Tarzınızı ifade etmek ve dikkat çekmek istediğinizde bu gözlük mükemmel bir seçenektir.

 

Modelin gözlük camlarının 46mm yüksekliği ve 54 mm genişliği, geniş bir görüş alanı sunar. 17mm köprü genişliği, gözlüğün, burnunuzun üstünde rahatça oturmasını sağlar. 140mm sap uzunluğu ile kulağınızda sağlam bir oturuş sunar. 140mm genişlikte olan modelde, Tom Ford'un lüks tasarımı ve dikkat çeken estetiği, gold ve siyah detayların, Cat Eye formundaki çerçevede birleşiminde fazlaca hissedilir. Moda ve koruma ihtiyaçlarınızı bir arada karşılayan bu optik gözlük, kadınların günlük yaşamlarında şıklıklarını ve göz sağlıklarını korumalarına yardımcı olur.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.