Header Görsel Alanı
favoriler
0
Tom Ford TF5682-B 001 54 17 145 Unisex Klipsli Optik Gözlük
Stok Kodu : TF5682-B 001 54 17 145
Tom Ford
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 41mm 54mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 17mm
  Genişlik

Tom Ford TF5682-B 001 54 17 145 Unisex Klipsli Optik Gözlük

Model, lüksün ve zarafetin bir simgesi olan Tom Ford'un optik koleksiyonunun bir parçasıdır. Bu klipsli optik gözlük, sıra dışı bir tarz ve işlevselliği bir araya getirir. İster günlük kullanım ister özel bir etkinlik için olsun, bu gözlük her durumda size şıklık katacaktır. Model hem kadınlar hem de erkekler için mükemmel bir uyum sunar. Cinsiyet ayrımı yapmadan herkesin stilini tamamlayan Tom Ford TF5682-B 001 54 17 145 unisex klipsli optik gözlük, tarzınızla fark yaratabilirsiniz.

 

İkonik Estetiğin En Zarif Hali Tom Ford TF5682-B 001 54 17 145 Unisex Klipsli Optik Gözlük

Gözlüğün dayanıklı çerçevesi yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve uzun ömürlü kullanım sunar. Bu optik gözlük, ihtiyacınıza göre güneş gözlüğü fonksiyonu da sunar. Kolayca takıp çıkarılabilen klipsli güneş lensi ile her an güneş korumasına sahip olabilirsiniz. Tom Ford'un imzası, gözlük çerçevesinin yan kısımlarında bulunur. Bu marka, yüksek kalite ve lüksü temsil eder. Bu klipsli optik gözlük, stilinizi tamamlarken güneşli günlerde de rahatlıkla kullanabileceğiniz bir seçenektir.

 

Hem güneş gözlüğü olarak hem de optik gözlük olarak, işlevsel kullanım sunan gözlükte, lenslerin yüksekliği 41 mm ve genişliği 54 mm ebatlarındadır. 17 mm burun köprüsü ile rahat kullanım desteği sunan model 145 mm genişliği ile her yüz tipi için standart ölçü sağlar. Gözlüğün sade şıklığı ile göz dolduran sapları 145 mm uzunluktadır. Markanın ikonik estetiğini en güzel haliyle sunan, bu harika gözlük ile siz de fonksiyonu ve zarafeti bir arada yaşayabilirsiniz.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.