Header Görsel Alanı
favoriler
0
Tom Ford Tf5584-B 001 54-16-145
Stok Kodu : Tf5584-B 001 54-16-145
Tom Ford
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tom Ford TF5584-B 001 54-16-145 Optik Gözlük

 

Tom Ford TF5584-B modeli, sofistike tasarımı ve işlevsel detayları ile öne çıkan bir optik gözlük modelidir. Bu gözlük, modern şıklığı klasik çizgilerle birleştirirken, kullanıcılara hem zarif bir görünüm hem de keskin bir görüş deneyimi sunuyor.

 

Tom Ford TF5584-B 001 54-16-145 Optik Gözlük, klasik ve modern tarzı birleştirerek zamansız bir görünüm sunar. Siyah çerçeve, farklı tarzlara kolayca uyum sağlayabilir ve günlük yaşamdan özel günlerinize kadar geniş bir kullanım yelpazesi sunar. Hem ofis şıklığı hem de günlük yaşantıda rahatlıkla tercih edilebilen bir modeldir.

 

Stilinizi Belirleyin, Görüşünüzü Keskinleştirin

 

TF5584-B modeli, klasik siyah çerçevesi ve ince detayları ile şıklığı temsil eder. Gözlüğün ince metal detayları minimalizmi vurgulayarak modern bir dokunuş ekler. Geniş camları net ve rahat bir görüş sağlarken çerçevenin hafif yapısı kullanıcıya konforlu bir deneyim sunar. Bu optik gözlük her detayıyla estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirir.

 

Tom Ford TF5584-B, sadece bir gözlük değil, aynı zamanda kişisel bir ifade biçimidir. Kullanıcılara net ve keskin bir görüş deneyimi sunan bu optik gözlük aynı zamanda şıklığıyla tarzınızı ön plana çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Tom Ford TF5584-B ile görüşünüzü keskinleştirin, tarzınızı belirleyin. Şıklığın ve işlevselliğin bir araya geldiği bu özel model, her anınıza değer katmak için tasarlandı. Şimdi stilinizi güçlendirin ve TF5584-B ile kaliteli bir optik gözlük deneyimi yaşayarak kendinizi özel hissedin!

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.