Header Görsel Alanı
favoriler
0
Tom Ford TF5532-B 01V 49 21 140 Unisex Klipsli Optik Gözlük
Stok Kodu :
Tom Ford
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 41mm 49mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 21mm
  Genişlik

Tom Ford TF5532-B 01V 49 21 140 Unisex Klipsli Optik Gözlük

Yıllardır, yeni nesil ürünleriyle adından söz ettirmeyi başaran Tom Ford, şimdilerde optik gözlük modelleriyle, Türkiye çapında satış rekorları kırmaya devam ediyor. Özellikle kaliteli malzemeler kullandığı bilinen marka, en özel alaşımları bir araya getiriyor. Kaliteli tasarımlarıyla bilinen modeller, markanın en özel sofistike tasarım çizgileriyle de göze hitap etmektedirler. Yeni nesil teknolojileri bünyesinde barındıran modeller, satış rekorları kırıyor. Bu durumun en iyi örneklerinden biri olarak, Tom Ford TF5532-B 01V 49 21 140 unisex klipsli optik gözlük modeli olarak gösteriliyor.

 

Rahatına Düşkünlerin Vazgeçilmezi: Tom Ford TF5532-B 01V 49 21 140 Unisex Klipsli Optik Gözlük

Son zamanların en çok satan modellerinden Tom Ford TF5532, kaliteli yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Milyonlarla kişinin kullandığı modelde, en kaliteli malzemelerle sağlam alaşımlar bir araya gelmiş durumda. Özellikle çerçeve ve sap kısmında en sağlam malzemeler tercih edilmiş. Bunun yanı sıra UV-400 koruma sistemi de kullanılan modelde gözlerinizin UV ışınlarından tam olarak korunabilmesi sağlanmaktadır. Modern bir hava taşıyan gözlüğün, çerçeve ve sap kısmında daha çok siyah tonlar tercih edilirken, ince görünümlü bir çerçeve ve sap formu tercih edilmiş. Bu optik modelin ergonomisi, 145mm gözlük genişliği, 145mm sap uzunluğu, 41mm cam yüksekliği, 49mm cam genişliği ve 21mm köprü genişliği ile sağlanmış.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.