Header Görsel Alanı
favoriler
0
Tom Ford Ansei TF858 56J 51 20 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 8680343231372
Tom Ford
Stokta Var
13200 TL
10560 TL
%20 İndirim
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 45mm 51mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 20mm
  Genişlik

Tom Ford Ansei TF858 56J 51 20 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Tom Ford unisex güneş gözlüğü modeli, unisex güneş gözlükleri arasında dikkat çeken bir tasarıma ve lüks detaylara sahiptir. Ansei hem erkekler hem de kadınlar için tasarlandığı için çok yönlü bir kullanım sunar. Doğal tonlarındaki renkleri, her mevsim ve her tarzla uyumludur. Hem günlük şıklık hem de özel günler için idealdir.

Bu model, ölçüleri itibariyle 140mm gözlük genişliği, 145mm sap uzunluğu ve 20mm burun kemeri genişliğine sahiptir. Çerçeve yüksekliği 45mm ve çerçeve genişliği 51mm’dir.

 

Eşsiz Tasarım: Tom Ford Ansei TF858 56J 51 20 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Model yeşil tonlarındaki çerçevesi ve oval camları ile doğadan ilham alan bir estetiği temsil eder. Çerçeve detayları ve metal aksesuarlar, Tom Ford'un imzasını taşıyan lüks detaylarla bezenmiştir. İnce sap tasarımı ve dayanıklı malzeme kullanımı, kullanıcıya konforlu bir deneyim sunar.

Bu unisex güneş gözlüğü, sade ve doğal bir tarzı benimseyenleri hedef alır. Hem klasik hem de bohem tarzları benimseyenler için uygundur. Tom Ford Ansei TF858 56J 51 20 145 unisex güneş gözlüğü, rahat giyim tarzlarına ve şehirli yaşamı tercih edenlere hitap eder. Tom Ford unisex güneş gözlüğü modeli sadece güneşi engelleyen bir araç değil, aynı zamanda bir moda ifadesidir. Doğadan ilham alan tasarımı, kullanıcısına doğallık ve şıklığın eşsiz bir birleşimini sunar. Hemen şimdi, Tom Ford güneş gözlüğü ile kendinizi özel hissedin ve doğanın güzelliğini stilinizle taçlandırın.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.