Header Görsel Alanı
favoriler
0
Tavat Scrambler 1 KR003T BLM 60 18 140 KafeeRacer Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Scrambler 1 KR003T BLM 60 18 140 KafeeRacer
Tavat
Stokta Yok
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 51mm 60mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 18mm
  Genişlik

Tavat Scrambler 1 KR003T BLM 60 18 140 KafeeRacer Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü tercihlerimizde markanın bize sunduğu kalite ve özelliklere dikkat ederiz. Tavat markasına sahip güneş gözlükleri el işçiliğini, günümüz modernizmiyle birleştiren, zarif ve şık bir yapıdadır.

Marka genel olarak İtalyan tasarımının olağanüstü detaylarıyla, günümüz tasarımlarından farklı yapıları bize sunmaktadır. Bilindik tasarımların aksine, tamamlayıcı bir aksesuar olarak da kullanmamıza fırsat tanıyan modelleriyle, global pazarda, şimdiden kendine yer hazırlamaktadır. Tavat Scrambler 1 KR003T BLM 60 18 140 KafeeRacer unisex güneş gözlüğü modeli de gerek aksesuar olarak gerekse de güneşten korunma amaçlı, güvenle tercih edebileceğiniz bir modeldir.

 

Tavat Scrambler 1 KR003T BLM 60 18 140 KafeeRacer Unisex Güneş Gözlüğü

İtalya’da başlayan yolculuğuna, dünya pazarında devam eden markanın, birbirinden farklı modelleri bir arada sunulmaktadır. Herkese hitap edecek bir tasarıma sahip olan markanın, model çeşitliliği göz dolduracak niteliktedir. Tavat Scrambler unisex güneş gözlüğü modeli de bu modellerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Model; siyah çerçeve ve siyah gözlük camından oluşmaktadır. Gözlüğün genişliği 145 mm, sap uzunluğu ise 140 mm’dir. Gözlüğün çerçevesinin yüksekliği 51 mm, genişliği ise 60 mm’dir. Köprü ölçüsü ise 18 mm’den oluşmaktadır. Klas bir görünüm tercih etmek isteyenlerin beğenebileceği bu gözlük modeli hem kadın hem de erkekler için tasarlanmış, unisex bir üründür.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.