Header Görsel Alanı
favoriler
0
Tavat SC213 LGN SU 49
Stok Kodu : 8053879823401
Tavat
Stokta Var
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tavat SC213 LGN SU 49 Güneş Gözlüğü

 

Güneş gözlüklerinde şıklık ve koruma arayışında olanlar için Tavat SC213 LGN SU 49 modeli, modern tasarımı ve üstün özellikleriyle dikkat çekiyor. İnce metal grisi çerçevesi ve yuvarlak minimal tasarımıyla bu gözlük, zamansız bir tarza sahip. İster şehirde gezinirken ister plajda dinlenirken, her ortamda stilinizi tamamlamak için mükemmel bir seçim.

 

Gözlerinizi güneşin zararlı ışınlarından koruyan yekpare siyah ve şeffaf camları, UV-400 özelliğiyle sağlık bakanlığı onaylı olarak güneşin zararlı etkilerinden maksimum koruma sağlar. Hem görsel estetik açıdan şık olan bu camlar, hem de göz sağlığınızı ön planda tutar.

 

Tavat SC213 LGN SU 49 modelindeki metal grisi saplar, ince uçları siyah kılıflı olarak tasarlanmıştır, bu da gözlüğün dayanıklılığını ve kullanım rahatlığını arttırırken aynı zamanda gözlüklerinizi koruma altına alır.

 

Bu gözlükler 150 mm genişliğe sahiptir, bu da farklı yüz tiplerine uyum sağlayarak herkes için ideal bir uyum sağlar. Ayrıca, 148 mm uzunluğundaki sapları, 26 mm genişliğindeki burun köprüsü ve 40.50mm yükseklik / genişlik ölçüleri, mükemmel bir denge ve konfor sunar.

 

Tavat güvencesiyle sunulan bu gözlük, Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir ve orijinal üründür. Kapalı kutuda teslim edilir ve adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesiyle birlikte gönderilir.

 

Eğer aradığınız ürünü bulamazsanız, lütfen bizimle iletişime geçin; çünkü stoklarımızda bulunan ancak listelenmemiş ürünler olabilir.

 

İade ve değişim koşulları, kullanılmamış ve eksiksiz bir şekilde ambalajlı olarak gönderilen ürünler için geçerlidir. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.