Header Görsel Alanı
favoriler
0
Tavat PunkPature SM003 CLK 52 20 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : PunkPature SM003 CLK 52 20 145
Tavat
Stokta Yok
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 38mm 52mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 20mm
  Genişlik

Tavat PunkPature SM16 SM003 CLK 52 20 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Standart gözlük modellerinden sıkılanlar farklı bir doku ya da tarz arayışı içine girişirler. Gözlük modellerindeki farklı tarzı yakalamak için genel olarak kısa bir araştırma yapabilirler.

Tavat PunkPature SM16 SM003 CLK 52 20 145 unisex güneş gözlüğü modeli, tam olarak özgün bir tarzın yansıması olarak siz değerli kullanıcıların huzurlarına sunuluyor. Markanın bu modeli için “zamansız bir tasarım” ifadesini kullanmak, yerinde olacaktır. Günümüz modellerinden farklı olarak tasarlanan bu model hem erkek hem de kadın kullanıcıları için tamamlayıcı bir aksesuar, bir stil öznesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Tavat PunkPature SM16 SM003 CLK 52 20 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Tavat markası, saf işçiliğin özünü gözlük severlerle buluşturuyor. Markanın güneş gözlüğü modelleri günümüzün çok ötesinde modernite ve klas bir çizginin birleşimiyle oluşuyor. Tavat PunkPature unisex güneş gözlüğü modelinde, modernizmin en güzel tonlarını yakalamak mümkün.

Gelecek için bir başlangıç mottosuyla hareket eden markanın bu modeli punk tavrına selam veren bir gözlük koleksiyonunun içerisinde yer almakta. PUNKOUTURE koleksiyonu içerisinde yer alan bu modelin genişliği ve sap uzunluğu 145 mm, yüksekliği 38 mm ve genişliği 52 mm’dir. Ayrıca köprü ölçüsü de 20 mm’dir. Tavat güneş gözlüğü, tek bir ürünle hem güneşten korunmayı hem de farklı bir tarz yaratmayı vadediyor.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.