Header Görsel Alanı
favoriler
0
Tavat PunkPature SM003 BUR 52 20 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : PunkPature SM003 BUR 52 20 145
Tavat
Stokta Yok
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 38mm 52mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 20mm
  Genişlik

Tavat PunkPature SM16 SM003 BUR 52 20 145 Unisex Güneş Gözlüğü

"PunKouture" temasıyla, geleceği şekillendiren markalardan biri olan Tavat hem şık hem sıra dışı hem de konforlu bir gözlük markası olarak ön plana çıkıyor. Markanın güneş gözlükleri, sizi evren ötesine taşıyacak dizayn detaylarıyla donatılmış. Marjinal tarzınızın tamamlayıcı bir aksesuarı olarak da nitelendirebileceğimiz tasarımlarıyla, klasik modellerden sıkılan alıcıların imdadına yetişiyor.

Kişisel ilerleme vizyonu üzerinden giderek ve kadın ve erkek zevklerini de göz önüne alarak tasarımlarını yapan markanın "PunKouture" teması içeren modellerinden biri olan Tavat PunkPature SM16 SM003 BUR 52 20 145 unisex güneş gözlüğü modeli, unisex bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

 

Tavat PunkPature SM16 SM003 BUR 52 20 145 Unisex Güneş Gözlüğü

El işçiliğinin muhteşem detaylarıyla üretilen markanın, belki de en merak uyandırıcı koleksiyonlarının başında gelen PunKouture gözlük koleksiyonu, zamansız bir tasarımın yansıması olarak sevenleriyle buluşuyor.

Markanın, Tavat PunkPature unisex güneş gözlüğü modelinin cam renginde gri-mavi renk kullanılmıştır. Gözlük genişliği ve sap uzunluğu ise 145 mm, gözlük çerçevesinin yüksekliği 38 mm, genişliği ise 52 mm’dir. Gözlüğün köprü ölçüsü ise 20 mm genişliğe sahiptir. Markanın bu ürünü, unisex bir ürün olduğundan dolayı hem erkek hem de kadın kullanıcılar tarafından gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir. Özgün bir tarz arayanlar için Tavat güneş gözlüğü, modellerinde bu tarzı yakalamanıza fırsat sunuyor.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.