Header Görsel Alanı
favoriler
0
Tavat Pantos C RTG 47 25 148 SoupCan Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Pantos C RTG 47 25 148 SoupCan
Tavat
Stokta Yok
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 148mm
  Sap uzunluğu
 • 42mm 47mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 25mm
  Genişlik

Tavat Pantos C RTG 47 25 148 SoupCan Unisex Güneş Gözlüğü

Tavat Pantos C RTG 47 25 148 SoupCan unisex güneş gözlüğü hem erkekler hem de kadınlar için tasarlanmış klasik dokunuşlu şıklığı ile dikkat çeken bir modeldir. Model, dayanıklı metal çerçevesi, retro görünümlü sap kısımları ve kaliteli camları ile dikkat çeker. Tavat, gözlük üretiminde uzmanlaşmış bir İtalyan markasıdır ve SoupCan serisi, havacılık endüstrisinden ilham alarak yaratılmıştır. Gözlük, güneşin zararlı ışınlarına karşı %100 koruma sağlar ve her yüz tipine uyum sağlar. Tavat Pantos C RTG 47 25 148 SoupCan unisex güneş gözlüğü, her ortamda tarzınızı yansıtmanıza olanak tanır.

 

Tavat Pantos C RTG 47 25 148 SoupCan Unisex Güneş Gözlüğü ile Şıklık ve İşlevselliğin Buluştuğu Nokta

Tavat Pantos C RTG 47 25 148 SoupCan Unisex Güneş Gözlüğü, modern tasarımı ve yüksek kaliteli malzemeleri ile göz alıcı bir aksesuardır. Bu güneş gözlüğü, kaliteli malzemesi ve retro şıklığı ile hem erkekler hem de kadınlar için şık ve işlevsel bir seçimdir. Tavat Pantos C RTG 47 25 148 SoupCan unisex güneş gözlüğü, UV ışınlarına karşı full koruma sağlayan polarize camlara sahiptir. Ayrıca, hafif ve dayanıklı bir yapıya sahip olan bu güneş gözlüğü, uzun süreli kullanımda rahatlık ve konfor sunar. Sizde Tavat Pantos C RTG 47 25 148 SoupCan unisex güneş gözlüğü ile şıklık ve işlevselliğin buluştuğu noktayı keşfedebilirsiniz.

 

Klasiğin günümüze uyarlaması adına, başarılı bir tasarım ortaya koyan Tavat Pantos C RTG 47 25 148 SoupCan, 42 mm yüksekliğe ve 47 mm genişliğe sahip özel camları ile göz kamaştırır. Köprü genişliği 25 mm olan gözlüğün sap uzunluğu 148 mm ve genel genişliği 145 mm ebatlarındadır. Tam koruma kalitesini, zamanın benzersiz tasarımı ile sunan Tavat Pantos C RTG 47 25 148 SoupCan ile her anı benzersiz bir tarz ile yaşayabilirsiniz.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.