Header Görsel Alanı
favoriler
0
Tavat Pantos C 2.0 SC117 ZGB 47 25 148 SoupCan Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Pantos C 2.0 SC117 ZGB 47 25 148
Tavat
Stokta Yok
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 147mm
  Sap uzunluğu
 • 42mm 47mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 25mm
  Genişlik

Tavat Pantos C 2.0 sc117 zgb 47 25 148 SoupCan Unısex Güneş Gözlüğü

Kurulduğu tarihten beri modaya yön veren Tavat, tarz sahibi olmak isteyenlerin de bir numaralı seçeneği olmaya devam ediyor. Ünlü İtalyan markası, hem kaliteden hem de şıklıktan ödün vermeden, güneşin zararlı ışınlarından koruyan tarz gözlüklere imza atıyor. Unisex olarak tasarlanan Tavat Pantos C 2.0 sc117 zgb 47 25 148 SoupCan modeli de hem şık hem marjinal olmak isteyenlerin en gözde parçalarından biridir.

 

Tarzınızın Tamamlayıcı Parçası Tavat Pantos C 2.0 sc117 zgb 47 25 148 SoupCan Unısex Güneş Gözlüğü

Moda dünyasında, artık en tarz olmak hem kolay hem de bir o kadar zor. Çünkü, artık tarz sahibi olmak detaylarda saklı. Kombinleri taçlandıracak en önemli detayın da iyi seçilmiş bir güneş gözlüğü olduğu kesin! Üstün optik teknolojisi kullanılarak tasarlanan ve UV ışınlarını %100 engelleyen Tavat Pantos güneş gözlüğü ile tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

Tavat Pantos güneş gözlüğü 148 mm sap uzunluğuna sahiptir. Kaba bir çerçeve görünümü yerine, zarif bir tasarım tercih edilerek paslanmaz çelikten 145 mm’lik bir genişlikle tasarlanmıştır. Gözlük camında UV – 400 cam kullanılarak Sağlık Bakanlığı onayından geçen; 42 mm’lik bir yükseklik ve 46 mm cam genişliği tercih edilmiştir. Hipoalerjenik ve yumuşak pedler sayesinde uzun süreli kullanımlarda burunda iz oluşturmaz. 25 mm’lik burun genişliği ile yüzünüzde oldukça şık duracaktır.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.