Header Görsel Alanı
favoriler
0
Tavat Pantos C 2.0 SC117 GMH 47 25 148 SoupCan Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Pantos | C 2.0 SC117 GMH 47 25 148 SoupCan
Tavat
Stokta Yok
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 148mm
  Sap uzunluğu
 • 42mm 47mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 25mm
  Genişlik

Tavat Pantos | C 2.0 SC117 GMH 47 25 148 SoupCan Unisex Güneş Gözlüğü

Mirasından asla ödün vermeden emin adımlarla kendini sektörde duyuran marka, el yapımı modelleriyle, global dünya düzenine adeta yeni bir pencere açıyor. Marka, ürünlerinde kalite başlığından hareketle ilerliyor. Her biri ayrı ellerden geçen güneş gözlüğü tasarımlarıyla, sizi İtalyan’ın yenilikçi modelleriyle buluşturuyor.

Zamana direnen ikonik ve tanımlanabilir gözlükler yaratmak amacıyla piyasadaki yerini alan marka, hissedilen ve deneyimlenen gözlükler yaratma gayesiyle 2010 yılında piyasaya sürülmüştür. Tavat Pantos | C 2.0 SC117 GMH 47 25 148 SoupCan unisex güneş gözlüğü modeli de çarpıcı özellikleriyle ince işçiliğin adeta yansıması olan bir modeldir.

 

 

Tavat Pantos | C 2.0 SC117 GMH 47 25 148 SoupCan Unisex Güneş Gözlüğü

Son derece ince işçilikle üretilen Tavat Pantos SoupCan unisex güneş gözlüğü, UV filtre özelliği sayesinde zararlı ışınlardan gözlerinizi korumanızı sağlar.

Yuvarlak cam yapısı ve farklı renklerin bir araya gelmesiyle oluşan çerçeve rengiyle model olarak, alışılmış tarzların çok daha dışında bir yapıya sahip. Gözlüğün genişliği 145 mm, sap uzunluğu 148 mm, yüksekliği 42 mm ve genişliği 47 mm’dir. Bunun yanında köprü ölçüsü de 25 mm olarak karşımıza çıkmaktadır. Standart gözlük modellerinden sıkılanlar için, bu model hem kadın hem de erkeklerin rahatlıkla tercih edebileceği unisex bir üründür.

 

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.