Header Görsel Alanı
favoriler
0
Tavat Ludo SC052 SLT 47 23 148 SoupCan Unisex Optik Gözlük
Stok Kodu : Ludo SC052 SLT 47 23 148 SoupCan
Tavat
Stokta Yok
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 148mm
  Sap uzunluğu
 • 42mm 47mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 23mm
  Genişlik

Tavat Ludo SC052 SLT 47 23 148 SoupCan Unisex Optik Gözlük

Optik gözlükler, günlük hayatta en sık kullanılan gözlük türüdür. Bu gözlükler gerek göz bozuklukları için gerek göz yorgunluğunu engellemek için kullanılan gözlükler olmaktadır. Özellikle ekran karşısında çalışan herkesin mutlaka bir dinlendirici ve zararlı ışınları engelleyen bir gözlüğe ihtiyacı vardır. Günlük hayatta bu kadar büyük bir role sahip olan bu optik gözlüklerin ise aynı zamanda görünümü de önemlidir.

İtalyan markası olan Tavat markası hem sağlığını hem şıklığını düşünenlere özel, optik gözlük modelleri üretmiştir. Bu modeller arasından, en marjinal ve şık duran model ise Tavat Ludo SC052 SLT 47 23 148 SoupCan unisex optik gözlük modelidir.

 

Sağlınıza Şıklık Katın: Tavat Ludo SC052 SLT 47 23 148 SoupCan Unısex Optik Gözlük

Tavat markasının optik gözlük modelleri arasında marjinal ve şıklığı aynı gözlükte bulmak oldukça kolay. Markanın üretmiş olduğu Ludo modeli, çerçevesinin köşeli tasarımındaki farklılıkla hemen dikkat çekerken, şıklığı ile de göz kamaştıran bir modeldir.

Modelin sap uzunluğu 148mm iken gözlüğün genişliği 145mm ölçüdedir. Gözlüğün cam genişliği ölçüsü 47mm, cam yüksekliği ölçüsü 42mm, burun aralığı ise 23mm olarak tercih edilmiştir. Gözlüğün çerçeve tipi alışılmışında dışında bir tasarıma sahipken, renk olarak seçilen siyah renk, gözlüğe asil bir imaj çizmiştir. Gözlüğün unisex olarak üretilmesi de hem erkeklere hem kadınlara hitap eden tasarımının bir parçasıdır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.