Header Görsel Alanı
favoriler
0
Tavat Ludo SC052 GBB 47 23 148 SoupCan Unisex Optik Gözlüğü
Stok Kodu : Ludo SC052 GBB 47 23 148 SoupCan
Tavat
Stokta Yok
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 48mm 47mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 23mm
  Genişlik

Tavat Ludo SC052 GBB 47 23 148 SoupCan Unisex Optik Gözlüğü

Moda dünyasında, her yıl, radikal değişiklikler oluyor. Son birkaç yıldır ise artık sadece güneş gözlükleri değil, optik gözlükler de modayı yakalamaya çalışan, tarz belirten ürünlerden oldu. Özellikle, günlük hayattaki kombinlerde bile bir aksesuar olarak görülen optik gözlüklerin, en farklı modelleri ise Tavat markasında saklı.

Tavat markası hem kaliteli hem de tasarım harikası olan gözlükler üretmektedir. Markanın üretmiş olduğu bu özel gözlüklerden bir tanesi de Tavat Ludo SC052 GBB 47 23 148 Soupcan unisex optik gözlüğü isimli modeldir. Bu modelde hem sade hem klasik bir çizgi izlenerek erkeklerin ve kadınların ortak beğenisi kazanılmıştır.

 

Sadeliğin Verdiği Şıklık; Tavat Ludo SC052 GBB 47 23 148 SoupCan Unisex Optik Gözlüğü

Tavat markası Ludo modelinde, sadeliğin verdiği şıklık mottosunu kullanmıştır. Model oldukça sade olmakla birlikte klasik kemik gözlük çerçeve formundan da ilham almıştır. Modelin siyah ve ince çerçeve formu, gözlüğün öne çıkmasını sağlamaktadır. Ludo modelinin sap uzunluğu, 145mm’dir. Modelin genişliği de sap uzunluğu ile aynı ölçüye sahiptir. Gözlük camlarında ise 47mm genişlik ve 48mm yükseklik kullanılmıştır. Bu modelde, 23mm köprü aralığı kullanılarak daha büyük ve geniş bir gözlük formu görünümü verilmiştir. Model hem günlük hayatta hem de özel günlerinde optik gözlük kullanmayı sevenlerin vazgeçemeyeceği bir model olacaktır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.