Header Görsel Alanı
favoriler
0
Tavat Hexad SC041 BLM 48 22 148 SoupCan Unisex Optik Gözlük
Stok Kodu : Hexad SC041 BLM 48 22 148 SoupCan
Tavat
Stokta Yok
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 148mm
  Sap uzunluğu
 • 42mm 48mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 22mm
  Genişlik

Tavat Hexad SC041 BLM 48 22 148 SoupCan Unisex Optik Gözlük

Modanın rüzgarları artık optik gözlük kategorisinde de esmeye başladı. Optik gözlükler bir kalemden çıkmış gibi tek tip olmak yerine birbirinden farklı modeller ile karşımızda artık! Tavat markası da optik gözlük modellerinde bir devrim yaratarak hem şık hem kaliteli hem klasik görünüm yakalayarak unisex optik gözlükler üretmektedir. Gözlük modellerinin hem erkeklere hem kadınlara hitap etmesi düşünüldüğü için her iki cinsiyetin de zevkine uyacak çizgiden çıkmamaya özen gösterilmiştir.

Tavat markasının, optik gözlük modelleri arasından, en çok tercih edilen modellerinden biri ise Tavat Hexad SC041 BLM 48 22 148 SoupCan unisex optik gözlük modelidir. Bu modelin, klasik kemik gözlük modeline yeni bir bakış getirmesi, modelin tercih edilme nedenleri arasındadır.

 

Günlük Şıklığın Adresi: Tavat Hexad SC041 BLM 48 22 148 SoupCan Unisex Optik Gözlük

Günlük hayatta bile şık olmak isteyenlere Tavat markası, Hexad modelini sunmakta. Model kemik gözlük formunda olup tercih edilen siyah renk ile güzel bir uyum yakalamıştır. Modelin sap uzunluğu 148mm, genişliği ise 145mm olarak ayarlanmıştır. Modeldeki camların ölçüsü ise yükseklik olarak 42mm iken, genişlik olarak 48mm’dir. Burun aralığı 22mm olan bu modelde, burun aralığı kısmı ince bir tel görünümü ile tasarlanmıştır. Hem daha hafif hem daha şık bir görünümü ise tam olarak bu küçük detay sağlamaktadır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.