Header Görsel Alanı
favoriler
0
Tavat Halo SC202 BGD 44 23 148 SoupCan Unisex Optik Gözlük
Stok Kodu : Halo SC202 BGD 44 23 148 SoupCan
Tavat
Stokta Yok
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 148mm
  Sap uzunluğu
 • 42mm 44mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 23mm
  Genişlik

Tavat Halo SC202 BGD 44 23 148 SoupCan Unisex Optik Gözlük

Göz sağlığı için kaliteli bir optik gözlük şarttır. Özellikle de sürekli ve uzun kullanımlarda cam kalitesi gibi çerçeve kalitesinin de önemi artmaktadır. Bu nedenle bir optik gözlük alırken, materyal kalitesine dikkat edilmesi gerekir. Tavat markası, yalnızca kaliteye değil şıklığa ve tasarıma da önem vererek optik dünyasının en tarz gözlük modellerini üretiyor. Markanın optik gözlük model yelpazesi, oldukça geniştir. Bu durum da markanın bir dünya markası olmasını sağlamaktadır.

 

Tavat Halo SC202 BGD 44 23 148 SoupCan Unisex Optik Gözlük ile Hayata Kaliteli Bakın!

İtalyan markası olan Tavat, Tavat Halo SC202 BGD 44 23 148 SoupCan unisex optik gözlük modeli ile optik gözlük kullanan herkesin beğeneceği bir model üretti. Modelin yuvarlak ve ince çerçeve yapısı oldukça zarif durmaktadır. Zarifliğinin yanı sıra, materyal kalitesini de ilk bakışta ortaya koyan marka, bu modelde, burun aralığında yumuşak pedler kullanarak uzun süreli kullanımlarda bile rahatlık hissinin peşinde koşuyor.

Tavat Halo optik gözlük modelinin sap uzunluğu, 148mm’dir. Gözlüğün genişliği ise 145mm’dir. Modele zariflik ve hava katan yuvarlak camlar, 44mm genişlik ve 42mm yüksekliğe sahiptir. Burun aralığı ise 23mm olarak ayarlanmıştır. Bu ölçüler birçok yüz tipine uyacak şekilde tasarlanmıştır. Modelin yansıttığı tarz hem sadeliği hem şıklığı hem kaliteyi bir arada taşımaktadır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.