Header Görsel Alanı
favoriler
0
Tavat Cinque A SC023 BBL 47 21 148 SoupCan Unisex Optik Gözlüğü
Stok Kodu : Cinque | A SC023 BBL 47 21 148 SoupCan
Tavat
Stokta Yok
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 148mm
  Sap uzunluğu
 • 42mm 47mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 21mm
  Genişlik

Tavat Cinque / A SC023 BBL 47 21 148 SoupCan Unisex Optik Gözlüğü

Tavat, uzun yıllardır güneş gözlüğü ve optik gözlük kategorisinde isminden sıkça bahsettirmektedir. Alışılmışın dışında tasarımlara imza atan marka, özellikle de klasik tarz ile marjinal tarzı harmanlayıp, ortaya yepyeni bir tarz koymaktadır. Marjinalliğin vermiş olduğu dikkat çekici tasarımın yanında, klasik görünümün verdiği sadelik ise modellere şıklık katmaktadır. Markanın, özellikle Tavat Cinque / A SC023 BBL 47 21 148 SoupCan unisex optik gözlüğü modeli hem klasik hem de farklı olmak isteyenlerin tercih edebileceği bir modeldir.

 

Farklılık Arayışındakilere: Tavat Cinque / A SC023 BBL 47 21 148 SoupCan Unisex Optik Gözlüğü

Her kadın ve her erkek, kombinlerinin tamamlayıcı aksesuarı olarak gözlük tercih etmektedir. Tavat markasının Cinque modelini tercih edenler ise kombinlerinin en star parçasını tercih etmiş olacaklardır. İnce ve hareketli çerçeve görünümü ile kahverengi cam çerçevesi birleşerek klasik bir görünüm yaratmaktadır. Çerçeve formu olarak klasik görünümden uzaklaşmaya çalışarak, alışılmışın dışına çıkılmıştır.

Bu modelde, tercih edilen sap uzunluğu 143 mm iken, gözlük genişliği 145 mm’dir. Gözlüğün cam ölçülerinde ise 45 mm genişlik ve 43 mm yükseklik tercih edilmiştir. Cinque modelinde 23 mm’lik bir burun aralığı kullanılarak gözlüğün hacmi daha büyük gösterilmiştir. Gözlükte kullanılan materyallerin kalitesi ise gözlüğün uzun seneler kullanılmasını sağlamaktadır.


 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.