Header Görsel Alanı
favoriler
0
Tavat Blaze SC217 LGN 45 23 143 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu :
Tavat
Stokta Yok
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 143mm
  Sap uzunluğu
 • 43mm 45mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 23mm
  Genişlik

Tavat Blaze SC217 LGN 45 23 143 Unisex Güneş Gözlüğü

Tavat markası, ünlü bir İtalyan markasıdır. Marka özellikle el işçiliği olan güneş gözlükleri ve optik gözlükleri ile dünyaya nam salmıştır. Tavat markası, güneş gözlüğü kategorisinde birbirinden farklı modeller piyasaya sürerek hem müşterilerini tatmin etmiş hem de moda dünyasına yön vermiştir. Markanın bu kadar etkin olmasındaki en büyük neden ise hem klasik hem marjinal tarzı birleştirip yeni tarzlar ortaya koymasıdır. Markanın güneş gözlükleri tarzları yanı sıra sağlık güvenceleri ile de tercih sebebidir. Tavat modellerinde kullanılan camlar UV – 400 korumasına sahiptir. Bu koruma sayesinde güneşin zararlı ışınları gözünüze ulaşmayacaktır.

 

Güneş Gözlüklerinde Yeni Tarz; Tavat Blaze SC217 LGN 45 23 143 Unisex Güneş Gözlüğü

Marka, Tavat Blaze SC217 LGN 45 23 143 unisex güneş gözlüğü modeli ile güneş gözlüklerine yeni bir soluk getirdi. Özellikle hem yuvarlak cam formu hem ince çerçeve hem de renkli cam tarzının birleştirildiği bu model hem beylerin hem kadınların dikkatini çekmektedir. Camların gök mavisi rengi ve çerçevenin tasarımı ile marjinalliğini konuşturan model özellikle farklı görünmek isteyenlerin gözdesi.

Bu modelin sap uzunluğu, 143mm’dir. Gözlüğün genişliği ise 145mm ölçüye sahiptir. Yuvarlak şekle sahip camların genişliği 45mm, yüksekliği ise 43mm. Gözlüğün köprü ölçüsü 23mm olarak daha geniş bir burun aralığına sahip olmasını sağlarken yumuşak pedlerle desteklenerek de uzun süreli kullanımlarda iz bırakılması engellenmiştir.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza