Header Görsel Alanı
favoriler
0
Tavat Bİ-Pantos SC038 BGM 48 19 148 SoupCan Unisex Optik Gözlüğü
Stok Kodu : Bİ-Pantos SC038 BGM 48 19 148 SoupCan
Tavat
Stokta Yok
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 148mm
  Sap uzunluğu
 • 42mm 48mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 19mm
  Genişlik

Tavat Bİ-Pantos SC038 BGM 48 19 148 SoupCan Unisex Optik Gözlüğü

Optik gözlükler hem göz rahatsızlıklarında net görüşü sağlamak amacıyla hem de gözlerin bozulmasını engellemek için kullanılan önleyici gözlüklerdir. Bu gözlükler, özellikle, gündelik hayatta kullanıldıkları için güneş gözlüklerinden daha sık bir kullanım alanına sahiptir. Ekran başında, masa başında çalışan herkesin, mutlaka, dinlendirici gözlük olarak bile bir optik gözlüğe, göz sağlığı için, sahip olması gerekmektedir. Tabi, bu gözlükler hem göz sağlını koruduğu hem de birçok kişi için yarattığı tarz için tercih edilmektedir.

İşte, ünlü İtalyan markası Tavat da hem tarzına hem sağlığına önem verenlere birbirinden farklı optik gözlük modellerini sunuyor.

 

Hem Sağlıklı Hem Tarz Olmak İçin; Tavat Bİ – Pantos SC038 BGM 48 19 148 SoupCan Unısex Optik Gözlüğü

Tavat Bİ – Pantos SC038 BGM 48 19 148 SoupCan unisex optik gözlüğü modeli ile hem sağlıklı ve kaliteli bir gözlüğe sahip olabilirsiniz hem de siyah, üstü düz, altı oval gelen, ince çerçeveli tarz bir gözlüğe sahip olabilirsiniz. Marka bu modelinde daha klasik bir tarz yakalayarak, sadeliğin oluşturduğu farklılığı tercih etmiştir. Tavat Bİ – Pantos modelinde, sap uzunluğu 148mm; gözlük genişliği ise 145mm olarak ayarlanmıştır. Modelin oval camlarının ölçüsü ise, genişlik olarak 48mm iken yükseklik olarak 42mm’dir. Modeli zarif kılan detaylardan biri ise burun aralığının diğer modellerden daha küçük olup 19mm olarak tasarlanmasıdır.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları