Header Görsel Alanı
favoriler
0
Tavat AM018T BPW 59 20 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : AM018T BPW 59 20 145
Tavat
Stokta Yok
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 47mm 59mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 20mm
  Genişlik

Tavat AM018T BPW 59 20 145 Unisex Güneş Gözlüğü

"Gözlüğün doğduğu yer" olarak da kabul edilen, tarih ve gelenekle dolu bir bölgeden, günümüze kadar ulaşan gözlük üretimiyle Tavat markası, sanatsal ve teknik mükemmellik sağlayan yüzden fazla el yapımı aşamasından geçmektedir. Dolomitler'in eteklerinde yerleşik bir aile şirketi olarak sektöre atılan marka, Kuzey İtalya'nın ruhunu gözlük modellerine taşıyor.

Göz bakımında mükemmelliğe odaklanan optik markası, kaliteli ve dayanıklı ürünleriyle sektörde hızlı bir yükselme yakaladı. Dünyayı sizin gözlerinizle görüyoruz, mottosundan hareket eden markanın, geniş bir ürün yelpazesi bulunmakta. Tavat AM018T BPW 59 20 145 unisex güneş gözlüğü modeli de en çok tercih edilen modellerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Tavat Am018t Bpw 59 20 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğünün bize sunduğu özelliklerinin yanında, sağlamlığı ve dayanıklılığı konusunda da emin olmak isteriz. Tavat güneş gözlüğü sunduğu farklı alternatiflerle İtalya’dan global dünya düzenini kucaklayan modelleri alıcılarıyla buluşturuyor.

Tavat unisex güneş gözlüğü, siyah cam tasarımıyla hem kadın hem de erkeklerin kullanabileceği rahatlıkta bir model. Gözlüğün genişliği ve sap uzunluğu 145 mm, gözlük çerçevelerinin yüksekliği 47 mm, genişliği 59 mm ve köprü ölçüsü 20 mm’dir. Tasarımsal bir bütünü modellerine yansıtan markanın bu modelinde, sap renginin de siyah olduğunu görüyoruz. Gözlük hem kullanım açısından hem de hafiflik açısından, kullanıcıya kolaylık sağlıyor.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.