Header Görsel Alanı
favoriler
0
Silhouette Cobenzi 8730 75 9230 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 8730 75 9230
Silhouette
Stokta Var
17850 TL
14280 TL
%20 İndirim
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Silhouette Cobenzi 8730 75 9230 Erkek Güneş Gözlüğü

Günümüzde her erkek kullanıcı, kendine has bir tasarıma sahip güneş gözlüğü arayışı içerisindedir. Piyasada sayısız gözlük modeli olduğu için seçim yapmak bazı zamanlar zorlaşabilir. Böyle durumlarda kaliteli ürünleri ile dünyaca ünlü Silhouette markası devreye girer. Sizler için bu markanın en sevilen gözlüklerinden bir tanesini seçtik; işte o güzel ürün!

 

Kusursuz Tarzı ile Her Zaman 1 Numara: Silhouette Cobenzi 8730 75 9230 Erkek Güneş Gözlüğü

Silhouette Cobenzi 8730 75 9230 erkek güneş gözlüğü modeli, oval cam yapısı ile bilinir. Kahverengi degrade camları olan model, gold köprü detaylarıyla dikkat çeker. İnce, gold ve siyah renklerin hâkim olduğu sapları vardır. Model, 55 mm ekartmana sahiptir. 24 ay garantiye sahip olan bu ürünün garantisi ise markanın Türkiye distribütörü tarafından sunulur, tamamen güvenilirdir. Camları organik ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır. UV400 koruması sayesinde gözlerinizi güneşten gelen güçlü ve zararlı ışınlara karşı aktif olarak korur. Kutulu teslim edilir ve tamamen orijinal Silhouette markasına aittir.

 

Hem havalı hem de dikkat çekici bir tarz oluşturmak istiyorsanız; seçiminiz kesinlikle, bu gözlükten yana olmalıdır. Aurası ile herkesin başını döndüren bu gözlük modelini siz de çok beğenecek, her kombininizde görmek isteyeceksiniz. Dilediğiniz zaman inceleyebilir, ardından satın alabilirsiniz. En kısa süre içinde tarafınıza gönderimi sağlanır.

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.