Header Görsel Alanı
favoriler
0
Serengeti Raffaela 8953 48 23 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Raffaela 8953 48 23 145
Serengeti
Stokta Yok
17400 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Serengeti Raffaela 8953 48 23 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Serengeti'nin yeni trendi olan bu model, sadece bir güneş gözlüğü değil; aynı zamanda, mükemmel tasarım ve fonksiyonelliğin bir kombinasyonunu sunuyor. Şıklığı ve işlevselliği bir araya getiren bu unisex güneş gözlüğü, tarz sahibi kullanıcılara hitap ediyor.

Raffaela’nın tasarımında estetik ve pratiklik ön planda. İnce kahverengi çerçevesi ve yuvarlak kahve camları, gözlüğü hafif ve rahat kılarken, güneş ışınlarını da en etkili şekilde engelliyor. Gözlüğün çerçevesinde kullanılan karamel-kahve tonları materyal, dayanıklılık ve uzun ömür vaat ederken, modern ve minimalist çizgilerle gözlüğe sofistike bir hava katıyor.

 

Kahverenginin En Modern Tonları: Serengeti Raffaela 8953 48 23 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Çerçeve ve lenslerinde, kahverenginin en trend tonları kullanılan bu model, unisex tasarımı ile her iki cinsiyet için de uyumlu olup eğlenceli bir tarz sağlar. Bu model ölçüleri itibariyle 145mm sap uzunluğu ve 23mm burun kemeri genişliğine sahiptir. Çerçeve genişliği 48mm’dir.

Serengeti Raffaela 8953 48 23 145 unisex güneş gözlüğü hem klasik hem de modern tarza sahip kişilere hitap eder. Ayrıca renk tonları itibariyle de eğlenceli tarza sahiptir. Bu gözlük, tarzınıza değer katmanın yanı sıra güneşin zararlı etkilerine karşı korunmanızı sağlayarak bir adım öne çıkmanıza yardımcı olacak. Şimdi Raffaela 8953 ile tarzınıza bir dokunuş katın ve güneşin tadını çıkarın!

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.