Header Görsel Alanı
favoriler
0
Rayban RB 3149 006 59 18 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : RB 3149 006 59 18
RayBan
Stokta Yok
1350 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Rayban RB 3149 006 59 18 Kadın Güneş Gözlüğü

Bir gözlük, iyi bir görüş alanı sağladığı kadar hoş bir duruşa da sahip olmalıdır, diye düşünüyoruz. Neyse ki RayBan markasının ürettiği bu gözlük, tam olarak kastettiğimiz detayları içeriyor. Simsiyah çerçevesi, sapları ve camları ile büyüleyici bir güzelliğe sahip olan bu modele, gelin, yakından bakalım.

 

Stil Sahibi Tarzı ile Işık Saçan Rayban RB 3149 006 59 18 Kadın Güneş Gözlüğü

Tarz sahibi kadınların vazgeçilmezi olan Rayban RB 3149 006 59 18 kadın güneş gözlüğü modeli ile kendinizi olduğunuzdan çok daha havalı hissetmenin tam sırası! 18 mm burun köprüsü uzunluğu ve 59 ekartmanı ile her yüze oturan bu modeli çok seveceğinizi düşünüyoruz. Ürün, dikdörtgen camlara ve ince, siyah bir çerçeveye sahiptir. 24 ay Türkiye distribütörü garantisi vardır. Bu garanti belgesi, fabrikasyon hataları ile ilgili şikayetlere cevap verir. A kalitedeki malzemelerle üretilen bu gözlüğün, kendine has, özel bir duruşu vardır. Senelerce, hiç yıpranmadan kullanabileceğiniz ürünlerin başında gelir. Yine de ara sıra bakımını yapmayı ihmal etmemeli, özel bezi ile camlarını çizmeden silmelisiniz. Sağlık Bakanlığı onaylı organik camları ile herkesin ilgisini çeken ve güvenini kazanan bu RayBan gözlük modeli ile her kombininize farklı bir tarz katmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Aurası yüksek kombinlerin başrolünde hep bu gözlük yer alır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.