Header Görsel Alanı
favoriler
0
Rayban RB 0840S 66355C 51 PROPİONAT UNISEX GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ
Stok Kodu : 8056597720632
RayBan
Stokta Var
6,689.32 TL
5,351.46 TL
%20 İndirim
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Rayban RB 0840S 66355C 51 Propionat Unisex Güneş Gözlüğü

 

Global anlamda en iyi aksesuar markalarından biri olarak gösterilen Rayban, şimdilerde herkes için en iyi tasarımlara imza atmaya devam ediyor. Markanın erkek gözlük modelleri geçtiğimiz günlerde tanıtılırken unisex güneş gözlükleri de oldukça fazla talep görüyor. Kadınlar ve erkekler arasında çok moda olan bu ürünler, malzeme kalitesiyle de adeta göz dolduruyor. Üstelik marka, her güneş gözlüğü modeli için sofistike tasarım çizgilerine imza atıyor. İşte, çok satan aksesuarlar arasında yer alan Rayban RB 0840S 66355C 51 Propionat unisex güneş gözlüğü modeline dair merak edilen tüm detaylar.

 

Şıklığıyla Herkesi Etkileyen Rayban RB 0840S 66355C 51 Propionat Unisex Güneş Gözlüğü

 

Son zamanlarda adeta satış rekorları kırmayı başaran Rayban RB 0840S unisex güneş gözlüğü, kaliteli malzemeleriyle ön plana çıkıyor. Markanın uzman tasarımcıları tarafından geliştirilen model, sap kısmından camına kadar prestijiyle göz dolduruyor. Bu sayede aksesuar sahipleri, satın aldıkları gözlüğü uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanabiliyorlar. Bu noktada Rayban RB 0840S modeli, güneşin zararlı ışınlarından gözlerinizi koruyacak UV-400 koruma filtresi ile geliştiriliyor. Sap ölçüsü 145mm olan modelde tam 21mm köprü ölçüsü de yer alıyor. Bu sayede model, her yüz tipi için uygun şekilde kullanılabiliyor. Ayrıca modelin cam ölçüsü için 51mm tercih edilirken çerçeve tipinin de kemik olduğunu belirtmekte yarar var.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.