Header Görsel Alanı
favoriler
0
Prada SPR 24Z 1AB-5SO 56 16 140 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 8056597874915
Prada
Stokta Yok
7933 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 47mm 56mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 16mm
  Genişlik

Prada SPR 24Z 1AB-5SO 56 16 140 Kadın Güneş Gözlüğü

 

Yıllardır adından en çok söz ettiren moda markalarından Prada, şimdilerde erkek güneş gözlüğü kategorisinin yanı sıra kadın güneş gözlüğü modelleriyle de adından sıklıkla söz ettiriyor. Her modeliyle globalde satış rekorları kıran marka, sofistike tasarım çizgileri geliştirirken en güncel moda ikonlarını da tercih ediyor. Bu sayede globalde satış rekorları kıran marka, kadın güneş gözlüğü modelleriyle Türkiye’de de çok büyük rağbet görüyor. Özellikle Prada kadın güneş gözlüğü modelleri, pazar payı olarak aslan payını elinde bulunduruyor. Bu noktada Türkiye’deki kadınlar arasında en popüler ürünlerden biri de Prada SPR 24Z 1AB-5SO 56 16 140 kadın güneş gözlüğü olarak görülüyor.

 

Kalın Çerçevesi ve Beyaz Detaylarıyla Oldukça Şık Prada SPR 24Z 1AB-5SO 56 16 140 Kadın Güneş Gözlüğü

 

Son zamanlarda adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran Prada SPR 24Z modeli, kalın çerçeveleriyle sağlamlığını kanıtlarken siyah ve beyaz detaylarıyla da tasarımsal olarak harikalar yaratıyor. Özellikle kadınlar arasında zarafetin simgesi olan model, özel günler için adeta bir kurtarıcı olarak görülüyor. Bunlarla birlikte Prada markası tarafından modelde yer alan tüm malzemeler, kaliteli ve dayanıklı olarak geliştirildiğinden kullanıcılar modeli uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak tercih edebiliyor. Ayrıca modelde yer alan UV-400 koruma sistemi de gözlerinizi güneşin zararlı ışınlarından tamamen koruyor. Modelin ebatlarına baktığımız zaman 145mm gözlük genişliği, 145mm sap uzunluğu, 47mm cam yüksekliği, 56mm cam genişliği ve 16mm köprü genişliği görülüyor.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.