Header Görsel Alanı
favoriler
0
Prada SPR 19W 1AB-5SO 52 21 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 8056597440240
Prada
Stokta Yok
7250 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 39mm 52mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 21mm
  Genişlik

Prada SPR 19W 1AB-5SO 52 21 145 Unisex Güneş Gözlüğü

 

Son zamanlarda adından bir hayli söz ettirmeyi başaran Prada markası, güneş gözlüğü modelleriyle herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor. En özel modellere imza atan marka, sofistike tasarımlarla birlikte modaya en uyumlu ikonları tercih ediyor ve en kaliteli malzeme yapısı ile ürünlerini geliştiriyor. Bu sayede kullanıcılar, yıllar boyunca en zarif modelleri beğeniyle kullanıyorlar. Bu noktada Prada, özellikle unisex güneş gözlüğü modelleriyle satış rekorları kırarken Türkiye’de de bir hayli fazla araştırılıyorlar. Türkiye’de aksesuar severlerin en çok tercih ettikleri modellerden birinin de Prada SPR 19W 1AB-5SO 52 21 145 unisex güneş gözlüğü olduğu biliniyor.

 

Klasik ve Şık Tasarımıyla Yılın En İyisi Prada SPR 19W 1AB-5SO 52 21 145 Unisex Güneş Gözlüğü

 

Türkiye’deki aksesuar severler arasında en çok dikkate değer bulunan modellerden Prada SPR 19W, Pazar payının büyük bir kısmını oluşturmaya devam ediyor. Bu noktada kişilerin özel günlerde klasik ve şık tasarımı nedeniyle tercih ettikleri Prada SPR 19W modeli, koyu renk temasıyla adeta göz alıyor. Bu noktada şıklığıyla birlikte kaliteli malzemelerin de yer aldığı Prada SPR 19W modeli, uzun yıllar boyunca kullanım garantisi de veriyor. UV-400 filtresinin yer aldığı model, göz sağlığınızı da tam olarak koruyor. Ayrıca modelin ebatları da 145mm gözlük genişliği, 145mm sap uzunluğu, 39mm cam yüksekliği, 52mm cam genişliği ve 21mm köprü genişliği olarak görülüyor.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.