Header Görsel Alanı
favoriler
0
Moschino MOS 129/S MU1HA 54 18 140 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 827886073788
Moschino
Stokta Var
6215 TL
4,661.25 TL
%25 İndirim
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Moschino MOS 129/S MU1HA 54 18 140 Kadın Güneş Gözlüğü

Moda duayenlerinin en özel gözlük modellerini derlediği marka olan Moschino, şimdilerde farklı kategorilerde öncü firmalardan biri olmaya devam ediyor. Kalite ve şıklıktan ödün vermeyen marka, güneş gözlüğü ürünleriyle herkesin beğenisini kazanmayı da başarmaktadır. Marka, özellikle kadın güneş gözlüğü konusunda rakiplerine her zaman fark atmayı başarabilmektedir. Bu durum, son çıkan Moschino MOS 129/S MU1HA 54 18 140 kadın güneş gözlüğü ile kanıtlanmış durumdadır.

 

Her Tarza Hitap Edebilecek Moschino MOS 129/S MU1HA 54 18 140 Kadın Güneş Gözlüğü

Farklı tasarım ve üretim aşamaların geçerek son kullanıcıya ulaştırılan Moschino kadın güneş gözlüğü modeli, şimdilerde Moschino markasının en çok satan modelleri arasındadır. Üründe yer alan UV koruma sistemi, kişileri güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korurken göz yorgunluğunu da en aza indirmektedir. Ayrıca üründeki yekpare cam özelliği, kullanışlı bir detay olarak gösterilmektedir. Bununla birlikte markanın üründe kullandığı değişik tasarım çizgileri, herkesi adeta mest etmektedir. Ürünün çerçeve kısmında markanın harfleri yer alırken, çerçevede kırmızı bir renk detayı kullanılmıştır.

Ayrıca Moschino MOS kadın güneş gözlüğü modelinde, ergonomik özellikler şöyledir: cam genişliği 54mm olarak tutulmuş, köprü uzunluğuna 18mm ayrılmış ve gözlük saplarının uzunluğu için de 140mm’lik bir uzunluk belirlenmiştir. Bu sayede ürünün her ortamda oldukça ergonomik bir kullanım sunabilmesi sağlanmıştır.

 

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.