Header Görsel Alanı
favoriler
0
Moschino MOS 127/S 8079O 56 19 140 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 716736691138
Moschino
Stokta Yok
4200 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Moschino MOS 127/S 8079O 56 19 140 Kadın Güneş Gözlüğü

Kaliteli gözlük denildiğinde akla ilk gelen markalardan olan Moschino, şimdilerde yeni modelleriyle de dikkat çekmeyi başarıyor. Yılların getirdiği tecrübeyle kalite ve şıklığı bir araya getiren firma, milyonlarca kişinin ilk tercihi olmayı da başarmaktadır. Bu noktada güneş gözlüğü alternatifi arayan herkesin özellikle markanın kadın güneş gözlüğü kategorisine yöneldiği bilinmektedir. Bu noktada marka, Moschino MOS 127/S 8079O 56 19 140 kadın güneş gözlüğü modeliyle ön plana çıkmayı başarmaktadır.

 

Güneşin Zararlı Etkilerini Moschino MOS 127/S 8079O 56 19 140 Kadın Güneş Gözlüğü ile En Aza İndirin

Teknolojinin tüm getirilerinden yararlanmakta olan Moschino markası, son günlerde en kaliteli modellerle müşterilerini memnun etmektedir. Özellikle son çıkan Moschino kadın güneş gözlüğü modeli, UV filtre sistemi sayesinde kullanıcıları güneşin tüm zararlı ışınlarından koruyarak, kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Ayrıca UV-400 sertifikasına sahip olan model, yekpare bir cam sistemi ile sizlere ulaşmaktadır. Ürün, kullanıcıya kapalı bir kutu ve garanti belgesi ile ulaştırılmaktadır. Moschino, bu konuda, kullanıcılarının beğenisini toplamıştır. Çünkü bütün ürünlerinin sağlamlık kontrolleri, ürünler gönderilmeden önce mutlaka uzman bir ekip tarafından yapılmaktadır.

Moschino kadın güneş gözlüğü modelinin ebatlarına gelirsek; cam genişliği olarak 56mm’lik bir genişlik tercih edilmiştir. Ayrıca gözlüğün ortasında yer alan köprü kısmında 19’mm olup; sap uzunluğu da 140mm’dir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.