Header Görsel Alanı
favoriler
0
Moschino MOS 124/S 1413X 54 22 140 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 716736220321
Moschino
Stokta Yok
2847 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Moschino MOS 124/S 1413X 54 22 140 Kadın Güneş Gözlüğü

Her sene modanın nabzını tutmayı başaran Moschino, şimdilerde gözlük modelleriyle de ön plana çıkıyor. Her kategoriden güneş gözlüğü modellerini imal edebilen marka, özellikle kadın güneş gözlüğü konusunda rakiplerinin bir adım önünde olmayı başarmaktadır. Markanın ürünlerinde yer alan UV koruma desteği ve malzeme kalitesi, kullanıcılar tarafından çok beğenilmektedir. Özellikle son çıkan ürünlerden olan Moschino MOS 124/S 1413X 54 22 140 kadın güneş gözlüğü, milyonların beğenisi kazanmıştır.

 

Uzun Ömürlü Bir Kullanım İçin Moschino MOS 124/S 1413X 54 22 140 Kadın Güneş Gözlüğü

Teknolojinin tüm getirilerinin kullanılarak üretildiği bu model, gözlük sektöründe fark yaratan ve oldukça dikkat çeken gözlük modelleri arasındadır. UV-400 filtresiyle güneşin tüm zararlı ışınlarını engelleyebilen model, ayrıca göz yorgunluğunu da en aza indiriyor. Bununla birlikte tasarımında yekpare bir cam modeli tercih edilen ürün, çerçeve kalitesiyle de uzun ömürlü bir kullanımın kapılarını aralıyor. Üstelik kalite standartlarından ödün verilmeyen üründe sofistike tasarım çizgileri de adeta göz kamaştırıyor.

Moschino MOS kadın güneş gözlüğü modelinin dikkat çeken unsurları arasında, ergonomik özellikleri de yer alıyor. Plastik bir çerçeve yapısı ile gelen modelde köprü bölümü, sap uzunluğu ve köprü kısmı, en optimum uzunlukta tutulmuştur. Bu sayede ürünün, uzun süreler kullanımında dahi, herhangi bir yorgunluk hissi ortaya çıkmamaktadır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.