Header Görsel Alanı
favoriler
0
Moschino MOS 123/S 05L9K 55 18 140 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 716736690698
Moschino
Stokta Yok
4200 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Moschino MOS 123S 05L9K 55 18 140 Kadın Güneş Gözlüğü

Klasik çizgilerle modern detayları birleştirmeyi başaran Moschino markası, gözlük modellerinde modanın nabzını tutmaya devam etmektedir. Yılların getirdiği deneyimle en kaliteli ürünlere imza atan marka, kalitesinden ve şıklıktan asla ödün vermemektedir. Özellikle kadın güneş gözlüğü kategorisinde uzmanlaşan marka, herkesin beğenisini kazanmayı başarmaktadır. Bu noktada 2023 yılının en çok satan ürünlerinden Moschino MOS 123S 05L9K 55 18 140 kadın güneş gözlüğü modeli, milyonlarca kişiye ulaşmıştır.

 

Klasik Tarzı Sevenlerin Tercihi Moschino MOS 123S 05L9K 55 18 140 Kadın Güneş Gözlüğü

Son teknoloji gözlük modelleriyle adından sıklıkla söz ettiren Moschino markası, şimdilerde Moschino kadın güneş gözlüğü modelleri ile kalitesini göstermiş ve gözlük sever kişilerin dikkatini çekmiştir. Sağlık Bakanlığı onaylı UV-400 özelliğine sahip camları kullanan marka, yekpare bir modeli benimsemiştir. Bununla birlikte gözlükte uzun ömürlü bir kullanım açısından sert plastik tercih edilmiştir. Ayrıca gözlük, Moschino markasının kalitesiyle tam 2 yıl boyunca garantili şekilde kullanıcılarına ulaştırılmaktadır.

Moschino kadın güneş gözlüğü modelinin ebatlarında da kalite ve konfor ön plana alınmıştır. Sap uzunluğu için 140mm’lik bir uzunluk tercih edilirken burun aralığında 18mm’lik bir uzunluk tercih edilmiştir. Ayrıca cam materyalinde organik bir yapı kullanılırken yuvarlak kesim standardı ele alınmıştır. Bununla birlikte, ürün, kullanıcılarına faturalı ve kutulu bir şekilde teslim edilmektedir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.