Header Görsel Alanı
favoriler
0
Moschino MOS 096/S 8079O 57 17 135 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 716736342009
Moschino
Stokta Yok
4200 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Moschino MOS 096S 8079O 57 17 135 Kadın Güneş Gözlüğü

Gözlük modelleri konusunda en güvenilir markalardan olan Moschino, yeni nesil ürünleriyle göz doldurmaya devam ediyor. Sektör lideri olarak faaliyet gösteren marka, özellikle kadın güneş gözlüğü modellerinde kalite ve şıklığı ön plana çıkarıyor. Markanın tamamlayıcı stil çizgileriyle en kaliteli malzemeler birleştirilerek kullanıcıların en iyi görme deneyimi yaşayabilmeleri sağlanmaktadır. Bu noktada, marka, geçtiğimiz yıllarda Moschino MOS 096S 8079O 57 17 135 kadın güneş gözlüğü modeliyle, birçok gözlük severe ulaşmayı başarabilmiştir.

 

Farklılık Yaratmak İsteyenlerin Tercihi Moschino MOS 096S 8079O 57 17 135 Kadın Güneş Gözlüğü

Her aşamasında önemli testlere tabi tutulan Moschino kadın güneş gözlüğü, gözlerini korumak ve tarzını yansıtabilmek isteyen herkesin ilk tercihi olarak görülmektedir. Tasarımda kullanılan şık detaylar, herkesin adeta gözünü almaktadır. Özellikle, gözlük çerçevesinde ve sap kısmında yapılan değişiklikler, ürünün her tarza uyum sağlayabilmesini mümkün kılmıştır. Bu noktada gözlüğün sap kısmında kullanılan altın rengi, tüm kombinlere uyum sağlayacaktır.

Moschino kadın güneş gözlüğü modeli, rahatlığı ön plana alarak tasarlanmış ve en özel detaylar uygulanarak, kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur. Bu noktada, modelde cam ekartmanı için 57mm tercih edilirken sap uzunluğu için de 135mm’lik bir uzunluk kullanılmıştır. Ayrıca metal çerçeve bölümü optimum uzunlukta tutularak ürünü yıllar boyunca en rahat şekilde kullanabilmeniz mümkün hale getirilmiştir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.