Header Görsel Alanı
favoriler
0
Moschino MOS 015/S 80790 56 18 140 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 716736092294
Moschino
Stokta Yok
3,362.50 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Moschino MOS 015/S 80790 56 18 140 Kadın Güneş Gözlüğü

Gözlük modasının nabzını tutmakta olan Moschino markası, şimdilerde, yeni ürünleriyle herkesi şaşırtmaya devam etmektedir. Marka, her kategoriden ürün imal ederken, özellikle kadın güneş gözlüğü konusunda rakipsiz bir tutum sergilemektedir. Kadın güneş gözlükleriyle adını duyuran marka, geçtiğimiz senelerde Moschino MOS 015/S 80790 56 18 140 kadın güneş gözlüğü modeliyle, sektör lideri haline gelmiştir. Öyle ki kalite ve stili bir arada sunmayı başaran marka, bu ürünle milyonlara ulaşmayı da başarmıştır.

 

Zarafet ve Şıklığın Yeni Adı Moschino MOS 015/S 80790 56 18 140 Kadın Güneş Gözlüğü

Üstün teknolojik üretim süreçlerinden geçen Moschino’nun bu modeli, birçok yenilikçi özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Ürünün en göze çarpan özelliği, UV filtre koruma sistemiyle güneşin tüm zararlı ışınlarını engelleyebilmesidir. Ayrıca kaliteli malzeme yapısı tercih edilerek üretilen ürün, tasarım anlamında da istenileni verebilmektedir. Gözlüğün çerçeve bölümünde yer alan altın renkteki yuvarlak desenler ve logo yerleşimi, her zevke hitap edebilecek derecede işlenerek, kullanıcılarının dikkatini çekmektedir.

Bununla birlikte, Moschino markasının bu kadın güneş gözlüğü modeli, ergonomik ve rahatlık açısından da kullanıcılarını memnun etmektedir. Cam genişliği açısından 56 mm'lik bir genişlik kullanılan modelde köprü uzunluğuna da 18 mm'lik bir yer verilmiştir. Bununla birlikte, gözlük saplarının uzunluğu da 140mm olarak ayarlanmış ve üstün bir kullanım avantajı sağlayarak, kullanıcılarını raflarda beklemektedir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.