Header Görsel Alanı
favoriler
0
Mooshu SARALSMG 48 20 140 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : SARALSMG 48 20 140
mooshu
Stokta Yok
3445 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 45mm 48mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 20mm
  Genişlik

Mooshu SARALSMG 48 20 140 Unisex Güneş Gözlüğü

Unisex gözlük kalıpları günümüzün trend modellerini yakalamışa benziyor. Unisex güneş gözlükleri hem rahat yapısı hem de tasarım detaylarıyla, kadın ve erkekler tarafından rahatlıkla kullanılabilen ürünlerdir. Unisex güneş gözlüklerinde renkler, değişiklik gösterebilir. Bu tür ürünler, erkeklerin net stil çizgilerinden ya da kadınların yumuşak geçişli modellerinden bağımsız olarak tasarlanmaktadır. Mooshu SARALSMG 48 20 140 unisex güneş gözlüğü modeli de unisex bir tasarım olarak hem rengi hem modeliyle ön plana çıkmaktadır.

 

Lens Rengi ile Büyüler: Mooshu SARALSMG 48 20 140 Unisex Güneş Gözlüğü

Kendinize göre bir güneş gözlüğü modeli arıyor ama aynı zamanda tasarım detaylarıyla da çevrenizde fark edilmek istiyorsanız; Mooshu güneş gözlükleri, tam olarak, size hitap edecek modellerden oluşmaktadır. Alışılagelmiş, standart modellerden sıyrılan markanın ürünleri hem kullanışlı hem de dayanıklıdır. Markanın UV400 özelliği sayesinde gözleriniz güneşin zararlı ışınlarına karşı korunacaktır.

Mooshu markasının bu modeli, unisex bir tasarıma sahip ve polikarbonat cam özelliğiyle dikkat çeken bir modeldir. Ürünün lens rengi mavidir. Oval bir yapıda olan lenslere, ince ve siyah bir çerçeve eşlik ediyor. Ürünün sapları da siyahtır fakat sap uçlarında beyaz silikonlar yer alır. Çerçeve ve sap birleşim kısmı ise özel bir tasarımla iç içe geçmiş bir yapıdan oluşur. Bu güneş gözlüğü modelin gözlük genişliği ve sap uzunluğu 140 mm’dir. Gözlük çerçevesinin yüksekliği 45 mm, genişliği 48 mm’ dir. Köprü ölçüsü ise 20 mm olarak belirlenmiştir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.